BahşılıSiyaset

ÖZBEK BAHŞILI’DAN ADAY ADAYI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Bir süredir Okul Müdürlüğü görevinde bulunan Mustafa Özbek Bahşılı için Aday adaylığını açıkladı. Mustafa Özbek Ak Parti Bahşılı Belediye Başkan Aday adaylığı için kurumundan istifa ederek başvuru yaptı.

HABER: TAHİR ERDEM

Kırıkkale’de en son Yunus Emre İlkokulunda okul Müdürlüğü yapan Mustafa Özbek aday adaylığı için görevinden istifa etti. Ak Parti’den Bahşılı Belediye Başkan aday adayı olan Özbek ‘Türkiye Yüzyılı’ hedefleri doğrultusunda Bahşılı’ya azim ve kararlılıkla aday adayı olduğunu Bahşılı’nın çehresini değiştireceklerini ve İç Anadolu Bölgesinin gözdesi yapacaklarını söyledi. Özbek “31 Mart 2024 tarihinde aday olmak için projelerimizle yola çıktık.Bahşılı’yı bölgenin gözbebeği yapacağız’ slagonu ile hareket ederek, Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde İlçe halkımız ile sırt sırta, gönül gönüle vererek daha yaşanılır ve gözde bir ilçe haline getireceğiz. Doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığı ilçemiz için projelerimiz var. Hemşerilerimin her daim emrinde ve yanında olacağım” şeklinde ifade etti.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu