Siyaset

Recep Tayyip Erdoğan’ı Rekor Oy İle Destekleyeceğiz

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

  1. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Yüksek Mühendis Halil Özaslan, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın rekor oy ile kazanacağını söyledi.

HABER: YAKUP ÖZCAN 

14  Mayıs tarihinde yapılan seçimlerde AK Parti’den Kırıkkale Milletvekili aday adayı olan ancak listelerde yer bulamayan Yüksek Mühendis Halil Özaslan, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için açıklamalarda bulundu.

Özaslan yaptığı açıklamada, “Hayati önem taşıyan 14 Mayıs 2023 seçimleri 28 Mayıs 2023 tarihinde 2. tura kalmıştır. Bu seçim sebebi ile küresel emperyalist güçler; karalama kampanyalarını, manipülasyonları, kirli pazarlıkları ve karanlık oyunlarını sahneye sürmüşlerdir. Milletimiz 14 Mayıs’ da milli ve manevi değerlerine bağlı milletinin hizmetkârı olanı tercih ederek yüksek bir oy ile gerekli cevabı vermiştir.

14 Mayıs seçimlerinden daha çok çalışarak ekiplerimizi daha çok hareketlendirerek 28 Mayıs’ta da rekor oy ile gereken desteği milletimiz ile vererek  sandıkları patlatacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 21 yıldır olduğu gibi 28 Mayıs’ ta da rekor oy ile seçilerek milletine ve devletine olan hizmetlerine devam edecektir.

Milletimiz;  küresel güçlerin, ABD, FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerinin güdümünde olanlara, mandacılara, milletinin maddi ve manevi değerlerine sahip çıkmayanlara, aile düşmanlarına, Ayasofya’ yı yeniden müze yapacağız diyenlere, milli ve yerli olmayanlara imkan ve fırsat vermeyecektir. 28 Mayıs seçimlerinde asla rehavete kapılmak, fire vermek ve mevzii terk etmek yoktur.

Eksiklerimizi tamamlamalı, herkesi kucaklamalı, ayrışmayı değil birleşmeyi sağlamalı ve topyekün AK Parti teşkilatlarımız ve cumhur ittifaklarımız başta olmak üzere STK, kurum, kuruluş ve kişilerle 14 Mayıs’ tan çok daha fazla çalışmalıyız. Unutmayın! Her karanlık gecenin bir sabahı vardır. Karanlıkları aydınlığa çeviren, sabredeni mutlaka zafere ulaştıran bir irade vardır. Yüce Rabb’imizin izni, milletimizin engin feraseti ile 28 Mayıs’ ta, Türkiye Yüzyılı için yeniden Recep Tayyip Erdoğan diyeceğiz!” dedi.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu