Siyaset

Saygılı’dan esnaf ziyareti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Çalışmalarından fırsat bulduğu her anda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ziyaretlerde bulundu. Bir taraftan esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Saygılı, diğer taraftan vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini aldı.

HABER: TAHİR ERDEM

ÇALIŞMALAR İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER

Vatandaş ve esnaflarla bir araya gelmeye özen gösteren Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, esnafların ve vatandaşların taleplerini alarak talimatlar verdi. Gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Başkan Saygılı yaptığı konuşmada, “Projelerimizin çoğu bitmek üzere. Biz Kırıkkale´miz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. İnşallah projelerimizin bitmesiyle birlikte daha yaşanabilir bir Kırıkkale haline dönecek” ifadesini kullandı. Bir taraftan esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Saygılı diğer taraftan makamında vatandaşları kabul ederek taleplerini aldı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın ve ekibine yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek başarılar dileyen esnaf ve vatandaşlar, Belediye Başkanı Saygılı´nın her zaman halk ile iç içe olduğunu ve Kırıkkale için yaptığı çalışmalar için teşekkür ettiler.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu