Yahşihan

Sosyal Medyayı Azalt Hayatı Yakala

Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi İngilizce Öğretmeni Leyla Doğan’ ın yürüttüğü ve okulunda   dahil olduğu, 6 Türkiye, 2 Makedonya ortaklı yürütülen "SOSYAL MEDYAYI AZALT HAYATI YAKALA" isimli eTwinning projesi hayata geçti.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi İngilizce Öğretmeni Leyla Doğan’ ın yürüttüğü ve okulunda   dahil olduğu, 6 Türkiye, 2 Makedonya ortaklı yürütülen “SOSYAL MEDYAYI AZALT HAYATI YAKALA” isimli eTwinning projesi hayata geçti.

AZALTMAYI AMAÇLIYORUZ
Yahşihan Milli eğitim müdürü proje de yer alan öğrenci ve öğretmenleri makamında ağırladı. Proje hakkında bilgi verildi” amacımız  öğrencilerimizin, sosyal medyanın fazla kullanımıyla oluşabilecek zararlarının farkında olup aşama aşama sosyal medyadan uzaklaşarak hayatı yakalamalarını sağlamaktır. Bu proje kapsamında akşam 20.00 – 20.40 saatleri arasında aile içerisinde okuma saati, sohbet veya geleneksel oyunlar oynayarak aile içi iletişimi artırmayı ve sosyal medyayı azaltmayı amaçlamaktayız.”denildi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x