Manşet

TSO Meclisi Toplandı

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerin ardından ilk defa meclis toplantısı gerçekleştirdi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerin ardından ilk defa meclis toplantısı gerçekleştirdi.

İLK TOPLANTI

Meclis Başkanı Ömer Akçelik başkanlığında yapılan toplantıda Ticaret ve Sanayi  odasının 2023 çalışma takvimi üzerinde görüşmeler yapıldı. Toplantıda Kırıkkale Sanayi ve Ticaret   odasının seçimlerin ardından bir bütünlük içinde üyelerine karşı sorumluluklarını yerine getirmesi için dayanışma içerisinde yeni yol haritası çizilmesinin önemine vurgu yapıldı. Meclis üyeleri TSO ‘nun Kırıkkale ekonomisinde lokomotif görevi alması gerektiğini dile getirdiler.

HAYIRLI OLSUN

Odamızın Kasım ayı Meclis Toplantısı Ömer Akçelik Başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu tarafından meclis üyelerine yönelik bir sunum yapıldı. Odanın tarihi, görev ve hizmet alanları, iştirakleri, oda organlarının tanım, görev ve sorumlulukları, oda personelinin görevleri, odanın vizyon ve misyonu, toplantı usulleri, oda gelirleri ve odanın kurumsal kimliği konularında meclis üyelerine yapılan kapsamlı oryantasyondan sonra toplantının gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Yönetim Kurulu Faaliyetleri, Ekim ayı mizan, bütçe  gelir gider izleme raporu ve fasıllar arası aktarımın görüşülmesi konuları oy birliğiyle kabul edildi.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x