Manşet

Varol’dan Üniversite Öğrencilerine Burs

Kırıkkaleli girişimci iş insanı İlyas Varol ihtiyaç sahibi üniversiteli gençlere eğitim bursu verecek. Varol, 10 ay boyunca 500 lira eğitim bursu vereceğini açıkladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkaleli girişimci iş insanı İlyas Varol ihtiyaç sahibi üniversiteli gençlere eğitim bursu verecek. Varol, 10 ay boyunca 500 lira eğitim bursu vereceğini açıkladı.

10 AY BOYUNCA

Üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile birlikte hayırsever iş insanları üniversiteyi kazanan öğrencilere burs vermek için hazırlık yapıyor. Kırıkkaleli iş insanı İlyas Varol’da 10 ay boyunca yaklaşık 75 Kırıkkaleli öğrenciye 500’&er lire olmak üzere burs vereceğini açıkladı.  10 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası birçok kurumsal firmada dijital ve çevik dönüşüm liderliği yapan Varol, bu deneyimlerinin ardından ülkemize dönerek faaliyetlerini ve çalışmalarının kurucusu olduğu Mindshift Solutions şirketi üzerinden İstanbul’dan yürütüyor.

DESTEK OLMAK GEREKİYOR

Başta Almanya olmak üzere Avrupa’da büyük teknoloji firmalarına hizmet ihracatı, dijital dönüşüm ve çevik danışmanlıklar veren Varol, Kırıkkaleli hemşehrilerini de unutmadı. Kendisi de bir bilişim sistemleri mühendisi olan Varol, mühendislik, teknoloji ve tasarım alanlarında iyi yetişmiş kalifiye gençlere çok fazla ihtiyaç olduğunu ve bu alanlara gençlerin daha fazla teşvik edilmesi ve desteklenmesi gerektiğini vurguluyor. Bu kapsamda mühendislik ve teknoloji alanları başta olmak üzere üniversitelerde eğitim gören ihtiyaç sahibi Kırıkkaleli öğrencilere belli kota ve limit ile eğitim destek bursu sağlayacağını duyurdu. Burs almak isteyen öğrenciler detaylar ve ön başvuru için www.mindshiftsolution.com web sitesini ziyaret ederek formu doldurmaları gerekiyor.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x