Yahşihan

Yahşihan Belediyesi’nden Hoş Geldin İkramı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediyesi 2023-2024 akademik yılının başlaması nedeniyle her yıl gerçekleştirdiği hoş geldin çorbası dağıtımını bu sene de gerçekleştirdi.

HABER: TAHİR ERDEM

Yahşihan Belediyesi, ilçede bulunan yurtların önüne konumlandırdığı Müge Anlı ve Yahşihan Belediyesi Mobil Aşevi aracıyla yeni dönem kayıtları için ilçeye gelen öğrenci ve ailelerine sıcak çorba ikramında bulundu.

Akademik yılın başlamasıyla çorba ikramlarına tekrar başlayacağını duyuran Yahşihan Belediyesi günün erken saatlerinden itibaren yerleşme ve kayıt telaşına giren eileler ve öğrencilere yaptığı bu hizmetle takdirleri topladı. Hizmetten memnun kalan aileler : “ Bu koşturma içerisinde yemek yemeyi bile unutmuştuk. Çok heyecanlıyız, çok mutluyuz ama bir o kadar da çocuklarımızdan ayrılacağımız için tedirginiz. Bugün belediyenin bu hizmeti bizi gerçekten sevindirdi. Öğrendik ki başkanımızın bu şekilde birçok hizmeti varmış, özellikle de sınav haftalarında sabah çorba dağıtıyormuş, bu haber içimizi ferahlattı. Emeği geçenlere teşekkür ederiz”

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu