Yahşihan

Yahşihan’da Bozuk Yollar Yapılıyor

Yahşihan Belediyesi ekipleri ilçe genelinde parke, yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Başkan Ahmet Sungur, “Yol yapım çalışmaları en kısa zamanda bitecek ve vatandaşlarımız tozlu, çamurlu yollardan kurtulacak” dedi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediyesi ekipleri ilçe genelinde parke, yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Başkan Ahmet Sungur, “Yol yapım çalışmaları en kısa zamanda bitecek ve vatandaşlarımız tozlu, çamurlu yollardan kurtulacak” dedi.ahm

YOL DÜZENLEME ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Yahşihan Belediyesi ilçe genelinde yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri, ilçedeki yolların modernizasyon çalışmalarını hızla devam ettiriyor. İlçedeki vatandaşların daha rahat ve sağlıklı şartlarda yaşamlarını devam ettirebilmeleri için gece gündüz çalışan ekipler birçok mahallede ise berkitme yol düzenleme çalışmaları sürüyor.

yahsihan2-001.jpg

PARKE TAŞI ONARIMLARI YAPILIYOR

Yahşihan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, anlık oluşan sorunlara hızlı bir şekilde müdahale ederken, tüm mahallelerde planlanan çalışmalarını devam ettiriyor. Ekipler ayrıca mahallelerde oluşan çukur, göçme gibi sorunlarla ilgili çalışmalarını da sürdürüyor. Bunların yanında mahallelerdeki yol, kaldırım ve parke taşı onarımları da yapılıyor.

yahsihan3.jpg

VATANDAŞLARIMIZIN DAİMA YANINDAYIZ

Yol yapım çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, “Vatandaşlarımızın isteklerini birebir dinliyor, elimizden geldiği ölçüde talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Önceliğimiz elbette bozuk yollar. Yıllardır bozuk olan yolları plan dahilinde yapma gayreti içerisindeyiz. Şu an için Kadıoğlu, Alaaddin ve Yenişehir Mahallerinde ilerleyen yol yapım çalışmalarımız inşallah ilçemizin tüm alanını bitirince son bulacak ve vatandaşlarımız tozdan ve çamurdan kurtulacak. Amacımız, Yahşihan sakinlerine yakışır bir ilçe hazırlamaktır.” dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x