Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Siyaset

Yeni dönem Kırıkkale’nin şahlanış yılı olacak

Belediye Başkan adayı Mehmet Saygılı. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri çalışmalarına yoğun tempo ile devam ediyor. Vatandaşlar ile buluşmalarında Başkan Saygılı, yeni dönemde Kırıkkale’nin şahlanış yılı olacağının altını çiziyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Belediye Başkan adayı Mehmet Saygılı. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri çalışmalarına yoğun tempo ile devam ediyor. Vatandaşlar ile buluşmalarında Başkan Saygılı, yeni dönemde Kırıkkale’nin şahlanış yılı olacağının altını çiziyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığının açıklanmasının ardından, yerel seçim çalışmaları için sahada yoğun temposuna devam eden Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı bir taraftan kurum ziyaretlerine devam ederken diğer taraftan da cadde ve sokaklarda vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor. Günü seçim bürosunda tamamlayan Saygılı’ya çeşitli sivil toplum örgütleri ziyaret ederek destek ve görüşlerini bildiriyor. Ziyaretlere eşlik eden AK Parti Milletvekili Mustafa Kaplan “Kırıkkale’ye yaptığı hizmetlerden dolayı vatandaşlarımızın taktirini toplayan Başkanımız Saygılı, Yeni dönümde de hemşehrilerimizin desteği ile daha büyük hizmetlere imza atacağına inanıyorum” dedi.

baskan-saygili-kadim-kentimizin-sahlanis-yili-olacak-672290.jpg

KENTSEL DÖNÜŞÜME ÖNEM VERİYORUZ
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, ziyaret ve toplantılarında geride bıraktığı dönemde Kırıkkale’ye yapmış oldukları hizmetleri anlatırken şehrin geleceği yönünde yaptıkları planlamaları da anlatıyor. Başkan Saygılı özellikle Roket-san ile birlikte Kırıkkale’nin şahlanış dönemine gireceğini şehre yeni nüfusun geleceğinin altını çizerek “Bu durum karşısında yeni imar planları yapıyoruz. Diğer taraftan da kentsel dönüşüme önem veriyoruz. Kenar mahallelerimizden merkeze doğru şehrimizde metruk yapıları yıkarak buraları kentsel dönüşüme uygun hale getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

baskan-saygili-kadim-kentimizin-sahlanis-yili-olacak-872292.jpg

NİCE ESERLER HAYATA GEÇİRDİK
Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Üçüncü dönemimiz inşallah Kırıkkale’mizin şahlanış vakti olacak, Anadolu’nun parlayan bir yıldızı olacak. Türkiye Yüzyılı Belediyeciliği ile aziz şehrimizi eser yatırımlarımızla kalkındırmaya devam edeceğiz. Şehrimizde 10 yılda nice eser yatırımlarımızı hayata geçirdik. İnşallah yeni dönemimizde de zirve yatırımlarımızı, mega projelerimizi, yarım kalan eserlerimizi tek tek hayata geçireceğiz” diye konuştu. Özellikle gençlere yönelik yatırımları ile dikkat çeken Belediye Başkanı Saygılı’nın yeni projeleri arasında gençlik merkezlerinin daha aktif kullanılması, engelli yaşam merkezlerinin tamamlanması yer alıyor. Vatandaşlardan olumlu tepkiler alan Başkan Saygılı’ya özellikle Roket-San’ın Kırıkkale’ye getirilmesi ve Kırıkkaleli gençlerin istihdamda öncelikli olmasından dolayı teşekkür ediyorlar.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x