GüncelManşet

286 adet proje yürütülüyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

 

İl Koordinasyon Kurulunun 2017 Yılı II. (Nisan) Dönemi değerlendirme toplantısı Vali Dr. Mehmet İlker Haktankaçmaz başkanlığında yapıldı.

 

RAPOR SONUÇLARI AÇIKLANDI

Kırıkkale Valiliği Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına Vali Yardımcısı Osman Akbaş, Kaymakamlar, Belediye Başkanları ile kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri katıldı. Vali Haktankaçmaz toplantıda yaptığı konuşmada, Kamu yatırımcı kuruluşlarının 2017 Yılı II. Dönem İl Koordinasyon kurulu toplantısı için hazırladıkları yatırım projeleri izleme ve değerlendirme raporlarının sonuçları açıklandı.

 

35 MİLYON 539 BİN HARCANDI

Raporda; 286 adet proje yürütüldüğünü, bu projelerin proje bedelleri toplamının 1 milyar 978 milyon 805 bin 82, önceki yıllarda projeler için yapılan toplam harcama miktarının 1 milyar 139 milyon 720 bin 490 olduğunu, gelen ödenek miktarının ise 282 milyon 689 bin 492 olup, dönem sonu itibariyle 35 milyon 539 bin 694” harcandığı belirtildi.

 

BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GEÇİRİRİZ

2017 yılı yatırım programında projeleri yer alan kamu yatırımcı bölge ve il kuruluşlarının, belirlemiş oldukları hedeflere ulaşabilmeleri için gerekli gayret ve çabayı göstereceklerine inandığını belirten Vali Haktankaçmaz, “Bir sonraki dönem toplantısında, bir önceki döneme ait konuların takibini yapacağız. İnşallah bu yılı başarılı bir şekilde geçiririz.” dedi. Toplantı kamu kurum ve kuruluşlarının yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili sunumların ardından sona erdi.

 

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı