Genel

Ablasının HES Kodu İle Yakalandı

Kırıkkale'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimlerinde, temaslı olduğu halde ablasına ait HES kodu ile otobüs bileti aldığı belirlenen yolcu ve ablasına 3 bin 469'ar lira ceza uygulandı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimlerinde, temaslı olduğu halde ablasına ait HES kodu ile otobüs bileti aldığı belirlenen yolcu ve ablasına 3 bin 469’ar lira ceza uygulandı.

FİLYASYON ARACIYLA İKAMETİNE BIRAKILDI
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kırıkkale-Ankara kara yolu Kırıkkale Üniversitesi yakınlarındaki uygulama noktasında, bir yolcu otobüsünü durdurdu.HES kodu ve kimlik sorgulamasında, yolculardan İ.Ş’nin temaslı olduğunu ve ablasına ait HES kodu ile bilet aldığını tespit eden ekipler, İl Salgın Denetim Merkezi ekiplerini çağırdı.İ.Ş’ye karantina kurallarını ihlalden, ablası Z.Ş’ye de kendi HES koduyla başkasına bilet aldığı gerekçesiyle 3 bin 469 lira ceza yazan denetim ekipleri, karantina süresini tamamlaması için İ.Ş’yi filyasyon aracıyla ikametine bıraktı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x