GündemKırıkkaleManşet

“Acılarımıza ortak oldunuz”

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İl Jandarma Komutanı Harun Karabulut’un eşi Emel Karabulut, şehit ve gazi ailelerini ağırladı.
 
“BİZİM GÖREVİMİZ”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığı’na üye şehit ve gazi ailelerinden oluşan bir heyeti evinde ağırlayan Emel Karabulut “Şehitlerimizin ailelerinin acılarını acımız bildik, her fırsata sizlerin yanında olduk, sizlerin yanında olmak acınızı paylaşmak, sizleri teselli edebilmek bizim görevimizdir. Sizleri evimizde misafir etmekten son derece memnuniyet duymaktayım. Bütün Şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize da hayatları boyunca sağlık sıhhat diliyorum” dedi.
 
“BİZİMLE AĞLAYIP, BİZİMLE GÜLDÜNÜZ”
Dernek Başkanı Rıfat Öcal tarafından organize edilen ziyarette Yönetim Kurulu Üyesi Şehit Annesi Fadik Canavar tarafından dernek faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Şehit Annesi Canavar, “Sayın İl Jandarma Komutanımız bizleri hiç yalnız bırakmadı. Her zaman acılarımıza ortak oldunuz bizimle ağladınız, bizimle güldünüz. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizle yakından ilgilendiğinizden dolayı bizde sizi evinizde ziyaret ederek teşekkür etmek istedik “dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu