Siyaset

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Yapıldı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 163. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına; AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı birlikte katıldı.

HABER: YELİZ ERDEM

Toplantıda, ülkenin çeşitli illerinden gelen il başkanlarıyla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel yönetimlerin önemine vurgu yaparak, birlik ve koordinasyonun güçlendirilmesi gerektiğini dile getirdi. Toplantıya, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Genel Meclis Başkanı Harun Oğuz, Kadın Kolları Başkanı Özden Temoçin ve Gençlik Kolları Başkanı Tuğrul Resul Sofuoğlu ile birlikte katıldı.AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan amaçlarının 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde 30’u büyük şehir 91 il, 922 ilçe 390’ı belde olmak üzere tüm belediyeleri ittifak olarak kazanmak olduğunu belirtti. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşen genişletilmiş il Başkanları Toplantısına katıldık. Rabbim toplantımızı hayırlara vesile kılsın İnşallah” dedi.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu