Genel

Ak Parti İl Teşkilatından Aşure İkramı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ak Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ve Teşkilat Yönetimi; Muharrem ayında bereket ve bolluğun sembolü olan Aşure ikramı ile yaklaşık 7 bin 500 esnaf ve vatandaşın kapısını tek tek çaldı.

MAKSADIMIZ, GÖNÜLLER YAPMAK

Aşure kaselerini kendi elleriyle bizzat esnaflara ulaştıran İl Başkanı Nuh Dağdelen, Aşurenin diğer bir manasının da sevgi ve muhabbetin çoğaltılıp paylaşılması olduğuna vurgu yaparak, “Maksadımız, gönüller yapmak” diye konuştu. “İlahi bereket ve feyz ile birlikte Rabbimizin İhsan ve kereminin coştuğu, bollaştığı ay olan Muharrem’in değerli bir vecibesini yerine getirdik, esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza Aşure ikramında bulunduk” diyen Ak Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen’in bu davranışı vatandaşlardan olumlu tepkiler aldı. Başkan Dağdelen ve İl Yönetim Kurulu üyelerinin esnaf kapılarını birer birer çalarak ikramı ulaştırması, sosyal medya paylaşımlarında örnek gösterildi.

UMARIM AĞIZ TADIMIZ HİÇ BOZULMAZ

Ziyaret ettiği esnaf işyerlerinde vatandaşlarla sohbet eden Ak Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen; “Malum olduğu üzere Muharrem ayı içerisinde bulunuyoruz. Bu ayın ağız tadı olan Aşure Günü’nün birlik, berberlik ve kardeşlik günü olduğu bilinen bir gerçek. Bu vesile ile vatandaşlarımızla bir arada olmak mutluluk verici. Birlikte ikram edilen aşurelerin tadına baktık. Umarım ağız tadımız hiç bozulmaz” dedi.

HATIRLAR SORULDU, TALEPLER DİLE GETİRİLDİ

İl, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetimlerinin yanı sarı Merkez İlçe Başkanı Haydar Bozdemir, İl Kadın Kolları Başkanı Esma Ünal ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Altunçanak’ın da katıldığı Aşure ikramı vesilesiyle Kızılkanat, Zafer Caddesi, Bankalar Caddesi, Hüseyin Kahya Parkı civarı ile İzmir Caddesi esnafları başta olmak üzere çok sayıda esnaf dükkanı ziyaret edilerek hal hatır soruldu, talepler alındı.

 

Haber Merkezi

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x