Siyaset

AK PARTİ SEÇİM TOPLANTISI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ak Parti Kırıkkale teşkilatı yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor. İl Başkanı Engin Pehlivanlı başkanlığında haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirerek çalışmaları değerlendirdi. Yapılan toplantıya Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı konuk olarak çalışmaları hakkında bilgi verdi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

 

BAŞKAN SAYGILI KATILDI

Ak Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı başkanlığında yapılan toplantının bu haftaki konuğu Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı oldu. Saygılı toplantıda tamamlanan ve sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Gerçekleşen toplantıyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Pehlivanlı “Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı bu haftaki İl Yönetim Kurulu Toplantımıza katıldı. Belediye Başkanımız Saygılı ile bu zamana kadar yapılan ve bundan sonraki yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Oldukça verimli geçen toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu