Siyaset

Ak Parti’de Temayül Heyecanı Yaşandı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için aday adaylık süreci tamamlanan Ak Parti’de temayül heyecanı yaşandı. Tüm aday adaylarının hazır bulunduğu temayül yoklamasında teşkilat mensupları oy kullandı.

HABER: YELİZ ERDEM

SANDIK BAŞINDA OY KULLANDILAR

Ak Parti Kırıkkale teşkilatı, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için teşkilat temayül yoklaması yaptı. Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Kırıkkale Temayül Komisyon Başkanı Muhammed Fatih Toprak ve Kadın Kolları MKYK Üyesi Derya Öztekin’in katılımıyla yapılan temayülde il, ilçe ve kasaba teşkilat üyeleri belediye başkanı aday adayları için sandık başına giderek oy kullandılar. Geçekleşen temayülde Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı ve yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın ve yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Özden Temuçin ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Tuğrul Resul Sofuoğlu ve yönetimi ile ilçe teşkilatlarının yöneticileri hazır bulundu.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu