Siyaset

Akdoğan GİK’e Girdi!

Akdoğan GİK'e Girdi! İYİ Parti olağanüstü kongresinde Müsavat Dervişoğlu Genel Başkanlığa seçilirken, Genel Merkez Yöneticisi Kırıkkaleli hemşehrimiz Alper Akdoğan Genel İdare Kurulunda yer aldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Akdoğan GİK’e Girdi! İYİ Parti olağanüstü kongresinde Müsavat Dervişoğlu Genel Başkanlığa seçilirken, Genel Merkez Yöneticisi Kırıkkaleli hemşehrimiz Alper Akdoğan Genel İdare Kurulunda yer aldı.
Meral Akşener’in istifası üzerine olağanüstü toplanan İYİ Parti Genel kurulunda üçüncü turda ipi göğüsleyen Müsavat Dervişoğlu Genel Başkan oldu. Genel Başkanlık seçiminden sonra Genel İdare Kurulu seçimi yapılırken, İYİ Parti kurucusu ve Genel Merkez Yöneticisi olan Kırıkkaleli hemşehrimiz Avukat Alper Akdoğan Genel İdare Kurulunda yer aldı. İYİ Partinin kurucu Kadıköy ilçe başkanı olan Akdoğan daha sonra İstanbul İl Başkanlığı İl Sekreteri ve son kurultaydan sonra da Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu’nun yardımcısı olmuştu. Kurultayda, Buğra Kavuncu ile hareket eden ve Müsavat Dervişoğlu’nu destekleyen Akdoğan, Genel idare Kuruluna girdi. Kırıkkale eski belediye başkanı Cemalettin Akdoğan’ın oğlu olan Akdoğan, İYİ Parti yönetim kurulu olan 50 kişilik GİK listesinde yer alırken, Genel Merkezde de aktif görev alabileceği ifade ediliyor.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x