Siyaset

Akdoğan İYİ Parti’den Aday Adaylığını Açıklıyor

1994-1999 yılları arasında Kırıkkale Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Kırıkkale Belediyesi eski Başkanı Cemalettin Akdoğan, Pazar günü İYİ Parti’den Kırıkkale Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunacağını açıkladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

1994-1999 yılları arasında Kırıkkale Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Kırıkkale Belediyesi eski Başkanı Cemalettin Akdoğan, Pazar günü İYİ Parti’den Kırıkkale Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunacağını açıkladı.

RESMİ BAŞVURUSUNU YAPACAK

Anavatan Partisi İl Başkanlığı, Kırıkkale Belediye Başkanlığı ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevlerinde bulunan Başkan Cemalettin Akdoğan, Pazar günü saat 14.30’da İYİ Parti İl Başkanlığı binasında aday adaylığı için başvuru yapacak. Önceki günlerde basın toplantısı yaparak aday adayı olacağını ilan eden Akdoğan, Pazar günü parti binasında aday adaylığı için resmi başvurusunu gerçekleştirecek. Geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında toplumsal barış mesajı veren ve Kırıkkale’yi barıştıracağız, istişare kültürünü yeniden inşa edeceğiz, kutuplaşmaya son vereceğiz vurgusu yapan Akdoğan, Parti binasında yapacağı başvuru törenine tüm hemşerilerini davet etti.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN 2. YÜZYILI

Aday adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Cemalettin Akdoğan, “Ülke olarak geldiğimiz nokta değişimi mecbur kılmaktadır. Gençlerin, kadınların, işçilerin, çiftçilerin kısaca toplumun her kesiminin devletine güven duymadığı, geleceğe dair umutla bakamadığı düzen değişime mecburdur. Bu mecburiyet halkımızın da değişim isteğini artırmaktadır. Özellikle gençlerimiz geleceğe dair aşırı karamsar bir tutum izlemektedirler. Bu karamsarlık benim siyaset motivasyonumu artırmış, yüce devletimize ve güzel Kırıkkale’mize hizmet etme isteğimi perçinlemiştir. Tarım politikası olmayan, ekonomisi inatla yönetilen, adalet ve hukuk düzeni sarsılan özellikle her bir tarafı aşırı kutuplaştırılan bir ülkeyi yeniden inşa etmek için milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Türkiye Cumhuriyeti’nin 2. Yüzyılında gençlerin geleceğe umutla bakacağı, halkının devletine sonsuz güven duyacağı bir Türkiye oluşturmak için yola çıkmış bulunuyoruz. Pazar günü saat 14.30’da hemşerilerimizle birlikte, ülkemizi aydınlatacak güneşin doğduğu yere İYİ Parti İl Binamızda aday adaylığı başvurumuzu yapacağız. Tüm hemşehrilerimiz davetlidir” dedi.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x