Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
2023 Milletvekilliği SeçimleriSiyaset

Altınışık: 11 Bin Köy Okulu Açılacak

İyi Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Bülent Şükrü Altınışık, Pazar günü yapılacak seçim öncesinde sosyal medya hesaplarından önemli mesajlar vermeye devam ediyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İyi Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Bülent Şükrü Altınışık, Pazar günü yapılacak seçim öncesinde sosyal medya hesaplarından önemli mesajlar vermeye devam ediyor. Sosyal medyadan gündem, seçim ve geleceğe yönelik açıklamalar yapan ve paylaşımlarda bulunan Altınışık, son paylaşımında Türkiye’nin coğrafik konumunun en iyi şekilde değerlendirileceğini ve 11 bin köy okulunun da açılacağını söyledi.

KÖY OKULLARI AÇILACAK

Ülkenin coğrafik konumu ve enerji üretimi hakkında açıklamada bulunan Altınışık, “Coğrafi konumumuz ve iklim avantajlarımızı verimli olarak kullanacağız. Enerji alanında Türkiye’nin en gözde ili Kırıkkale olacak. Söz veriyoruz” dedi. Köy okulları ile ilgili açıklama yapan Altınışık, “İYİ Parti iktidarında 11 bin köy okulu açılacak, 100 bin Öğretmen ataması yapılacak. Öğretmenlerimiz tarih yazacak” dedi.

TARİH YAZILACAK

Esnaf ziyaretlerini de sürdüren Altınışık, “Esnaf ve hemşehrilerimizin sesi olmaya devam ediyoruz. Mevcut ekonomik gidişattan, göç dalgasından, işsizlikten bunalan hemşehrilerimiz kararını İYİ Parti ile vermiş. Gittiğimiz her yerde bizleri bağrına basan, umut dolu gözlerle bizleri karşılayan hemşehrilerimizin teveccühü ile 14 Mayıs’ta Kırıkkale’de tarih yazacağız” açıklamasında bulundu.

GÜNDEN GÜNE GELİŞECEK

Altınışık, ziyaretlerinde gördüğü vatandaşlarına kendilerine yönelik umutları için açıklamada bulunarak, “Hemşehrilerimizin seslerine kulak vererek mevcut sorunlara dair notlarımızı aldık. Bizleri kurtuluş umudu olarak gören hemşehrilerimizin umutlarını boşa çıkarmayacağız. Söz veriyoruz Kırıkkale’nin tüm sorunları İYİ Parti İktidarında ilk yıldan itibaren çözülecek ve Kırıkkale günden güne gelişecek” paylaşımında bulundu.

Haber71 Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x