Manşet

ASKON Kırıkkale’den Büyük Buluşma

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kırıkkale Şubesi ‘Üyeler İstişare Toplantısı’ geniş katılımla gerçekleştirildi. ASKON’u anlatan kısa tanıtım filmi ile başlayan üyeler istişare toplantında konuşan Şube Başkanı Savaş Geyik katılımcılara teşekkür etti.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kırıkkale Şubesi ‘Üyeler İstişare Toplantısı’ geniş katılımla gerçekleştirildi. ASKON’u anlatan kısa tanıtım filmi ile başlayan üyeler istişare toplantında konuşan Şube Başkanı Savaş Geyik katılımcılara teşekkür etti.

ÜYELERİN TİCARİ GELİŞMELERİNE KATKI SAĞLAYACAĞIZ

ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik’in daveti ile bir araya gelen üye işadamlarının toplantıya ilgisi yoğun oldu. Toplantı öncesinde üyelerin tamamına rozet ve berat takdiminde bulunan ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik, her bir üyeye katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür etti. ASKON’u anlatan kısa tanıtım filmi ile başlayan üyeler istişare toplantı, Şube Başkanı Savaş Geyik’in ASKON Kırıkkale’nin önümüzdeki döneme dair hizmetlerini içeren kapsamlı sunumu ile devam etti. ASKON Kırıkkale’nin ihracat ve yatırım, finansman ve eğitim başta olmak üzere stratejik amaçlarına dair bilgiler aktaran Savaş Geyik, üyelerin ticari gelişmelerine katkı sağlayacak adımlara öncülük edecekleri mesajını verdi.

ÜYELERİMİZİN TOPLAM İSTİHDAMI 2 BİNİN ÜZERİNDE

Kırıkkale’nin ihracat gelirinin artırılmasına katkı sağlamak üzere adımlar attıklarını anlatan Şube Başkanı Savaş Geyik, “ASKON Kırıkkale çatısı altında bir ihracat istihbarat platformu oluşturarak, üyelerimizin istifadesine sunmayı hedefliyoruz” dedi. Geyik, ASKON Kırıkkale’nin üye profili hakkında bilgiler aktaran Savaş Geyik, “Bugün 58’e ulaşan üye sayımızla; makine, inşaat, kimya, sağlık, tarım, cam ve toprak işleri, hayvancılık, lojistik, mobilya, medya iletişim ve yayıncılık, turizm konaklama ve yiyecek içecek hizmetleri, satış ve pazarlama, eğitim alanları başta olmak üzere 40’a yakın sektörü temsil ediyoruz. Üyelerimizin toplam istihdamı 2 binin üzerinde ve yıllık ticaret hacmi 5 milyar Lirayı aşıyor” diye konuştu. Üye kuruluşlarımızın üretim ve hizmetlerinin tanıtımına katkı sağlayan proje ve çalışmalara destek vermeyi hedeflediklerini ifade eden Geyik, üniversite-sanayi işbirliğinin yanı sıra eğitim, teşvik, ar-ge konularında üyeleri özelinde, şehir ve ülke yararına değer üretmeyi amaçladıklarını söyledi. HABER: Şeyma Fidan

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x