Sulakyurt

Başkan Bildik, Esnafın Sorunlarını Dinledi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik her hafta ilçeye kurulan semt pazarını ziyaret etti.

HABER: TAHİR ERDEM

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçede Cuma günleri kurulan Cuma Pazarı esnafını ziyaret etti. Pazar yerinde genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Bildik, göreve geldiği günden itibaren ilçeye kazandırdığı yatırımlar ve yapmış olduğu hizmetlerden dolayı övgüler aldı. Pazarcı esnafına iyi işler temennisinde bulunan Başkan Bildik, pazarcıların yıllardır ekmeklerini kazanmak için çalıştığını ve evlerine helal ekmek götürdüğünü söyledi.

Yatırım ve hizmetlere halkın desteğiyle hız kesmeden devam edeceklerini hatırlatan Başkan Bildik, ‘Halkımızın şahsımıza yönelik göstermiş olduğu ilgi bizleri oldukça mutlu ediyor. Bu durum motivasyonumuzu daha da arttırıyor. Bizler de ilçemiz ve vatandaşlarımız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İnşallah Sulakyurt için daha güzel işlere imza atacağız. Hep birlikte el ele vererek, tarihi anlara tanıklık edeceğiz.

Esnaf vatandaştan, vatandaş esnaftan, her ikisi de belediyemizden memnun. Bizim çok güzel bir ilçemiz ve hizmet etmekten şeref duyduğumuz hemşerilerimiz var. Allah birliğimizi dirliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin’ dedi.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu