Gündem

BELEDİYE’DEN GAZZE’YE DESTEK KERMESİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediyesi Mahalle Konakları, Gazze’de yaşanan katliama dikkat çekmek için düzenlediği Kermes’e Cuma Namazı çıkışı çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

KIRIKKALE BELEDİYESİ’NİN GAZZE’YE DESTEK KERMESİ - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
KIRIKKALE BELEDİYESİ’NİN GAZZE’YE DESTEK KERMESİ – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

DESTEK OLMAK İSTEDİLER

Kırıkkale Belediyesi Mahalle Konakları tarafından Gazze’deki katliama dikkat çekmek için Nur Camii Külliyesinde Cuma namazı sonrası Kermes düzenlendi. Kırıkkale halkının büyük ilgi gösterdiği kermesten elde edilen gelir, Gazze’de ki mazlum Filistinlilere ulaştırılmak üzere AFAD Başkanlığına teslim edildi. Mahalle Konakları kursiyer kadınlarının el emeği göz nuru ile hazırladıkları ürünler ile gıda malzemelerinin satıldığı kermese bayanların özellikle ilgi göstermesi duygulandırdı. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı düzenlenen kermes ile ilgili olarak Gazze’de yaşanan insanlık dışı saldırıları üzülerek izlediklerini belirterek “Gazze’de İsrail’in zulmü altındaki kardeşlerimize Mahalleli hanımlarımız destek olmak istediler. Bu bizi oldukça duygulandırdılar. Tamamı hanım kardeşlerimizce hazırlanan ürünleri satışa çıkardıkları kermese Kırıkkaleli hemşehrilerimin göstermiş olduğu ilgi ise beni ayrıca duygulandırdı. Kermesin hazırlanmasında özellikle de hanım kardeşlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifade etti.

KIRIKKALE BELEDİYESİ’NİN GAZZE’YE DESTEK KERMESİ - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
KIRIKKALE BELEDİYESİ’NİN GAZZE’YE DESTEK KERMESİ – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu