GenelGündem

BOWLİNG’DE LİSELİ GENÇLER YARIŞTI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

2023 – 2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında Bowling Genç Kız (A) Kategorisi Müsabakaları Yenişehir Bowling Salonu’nda gerçekleştirildi.

HABER: TAHİR ERDEM

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Otomatik taslak – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Kırıkkale Fen Lisesi, Osmangazi Fen Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Kırıkkale Alişen İğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Balışeyh Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nden öğrencilerin katıldığı müsabakalar Yenişehir Bowling Salonu’nda gerçekleştirildi. Müsabakalara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü AdemKarakurt, Okul Sporları Şube Müdürü Nezaket Sülünoğlu ve birim müdürleri katılarak öğrencilerin heyecanına ortak oldular.

Müsabakalarda açıklamada bulunan Spor Şube Müdürü AdemKarakurt, “Okul Sporları kapsamında düzenlediğimiz Bowling Müsabakalarında gençlerimizin heyecanına ortak olduk. Hep birlikte centilmence yarıştılar ve keyif dolu dakikalar yaşadılar. Çok güzel bir etkinlik oldu. Tüm gençlerimize öncelikle sağlıklı bir hayat diliyorum. Eğitim, Öğretim ve Spor hayatlarında dabaşarılar diliyorum. Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak her zaman gençlerimizin yanındayız. Sporun her alanında bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Otomatik taslak – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Müsabakaların sonunda Kırıkkale Fen Lisesi 1’inci olurken, Osmangazi Fen Lisesi 2’inci, Atatürk Anadolu Lisesi 3’üncü olarak belirlendi.

Dereceye giren ve müsabakalara katılan öğrencilere ödülleri Spor Şube Müdürü AdemKarakurt ve Okul Sporları Şube Müdürü Nezaket Sülünoğlu tarafından takdim edilmesinin ardından hatıra fotoğrafları çektirildi.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu