kırıkkale fen lisesi

 • Genel
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  BOWLİNG’DE LİSELİ GENÇLER YARIŞTI

  2023 – 2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında Bowling Genç Kız (A) Kategorisi Müsabakaları Yenişehir Bowling Salonu’nda gerçekleştirildi. HABER: TAHİR ERDEM Kırıkkale Fen Lisesi, Osmangazi Fen Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Kırıkkale Alişen İğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Balışeyh Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nden öğrencilerin katıldığı müsabakalar Yenişehir Bowling Salonu’nda gerçekleştirildi. Müsabakalara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü AdemKarakurt, Okul Sporları Şube Müdürü Nezaket Sülünoğlu ve birim müdürleri katılarak öğrencilerin heyecanına ortak oldular. Müsabakalarda açıklamada bulunan Spor Şube Müdürü AdemKarakurt, “Okul Sporları kapsamında…

  Haberin Detayı
 • Genel
  Onu hatırlamak değil, öğrenmek lazım - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Onu hatırlamak değil, öğrenmek lazım

  İstiklal Marşı'nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma günü nedeniyle program düzenlendi.İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu'ndaki etkinlik, saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı'nın okunması ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

  Haberin Detayı
 • Eğitim
  Kırıkkale Fen Lisesi Gurur Tablosu Oldu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale Fen Lisesi Gurur Tablosu Oldu

  ÖSYM tarafından YKS sonuçlarının açıklamasının ardından illerdeki dereceler de belirlenmiş oldu. Yıllardır başarılara imza atan Kırıkkale Fen Lisesi öğrencileri bu yıl da kentin gurur tablosu oldu.

  Haberin Detayı
 • Eğitim
  Peygamberimiz ve Gençlik Anlatıldı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Peygamberimiz ve Gençlik Anlatıldı

  Peygamberimizin doğumunun 1386. Yıldönümü münasebetiyle Kırıkkale Fen Lisesi’nde bir program düzenlendi.

  Haberin Detayı
 • Eğitim
  Kırıkkale Fen Lisesi’nden Türkiye derecesi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale Fen Lisesi’nden Türkiye derecesi

  Kırıkkale Fen Lisesi, 2018 yılı üniversite sınavlarında (AYT) çok önemli başarılara imza attı. Bu yıl yapılan Üniversite sınavlarında, aynı okuldan 37 öğrenci Tıp Fakültelerine, 25 öğrenci Mühendislik Fakültelerine, 5 öğrenci Mimarlık Fakültelerine, 15 öğrenci de diğer fakültelere yerleşti.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu