2023 Milletvekilliği SeçimleriSiyaset

Bozdağ; Şimdi Oturma Zamanı Değil

Millet İttifakı olarak seçimde Kırıkkale'de başarı gösterdiklerini dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine şimdiden çalışmaya başladıklarını dile getirdi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Millet İttifakı olarak seçimde Kırıkkale’de başarı gösterdiklerini dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine şimdiden çalışmaya başladıklarını dile getirdi.

SAYIN AHMET ÖNAL’I TEBRİK EDİYORUM

Bozdağ açıklamasında; 14 Mayısta gerçekleştirilen genel seçimde partimize rekor oyla destek olan tüm Kırıkkale halkına sonsuz teşekkürler. Kırıkkale özelinde bu sonucu almamızı sağlayan ilçe başkanlarıma, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, Halk-Lis Kırıkkale ye, sandık başında görev yapan tüm dostlarımıza, her okulda görev yapan avukat meslektaşlarıma teşekkür ederim. Yine birlikte yol yürüdüğümüz il başkanlarımız Tolga Ersan, Veysel Kutluca, İsmail Oğuz Karakuş ve Murat Korkmaz’a da teşekkür ederim. Milletvekili olarak seçilen Sayın Ahmet Önal’ı tebrik ediyorum. Yine bu süreçteki çalışmalarından ötürü Sayın Ömer Eldemir ve Sayın Ümit Duman’a da teşekkür ederim. Şimdi oturma zamanı değil, yeniden ayağa kalkacak ve inandığımız değerler uğruna demokratik mücadelemizi vereceğiz. Millet ittifakı olarak henüz son sözü söylemedik”. Dedi.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71 Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x