Spor

BOZKIR DAĞCILIK KULÜBÜ ÇEŞNİGİR’DE

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Bozkır Dağcılık faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Kuruluşu üzerinden bir ay geçmeden 4. programını gerçekleştirilen Bozkır Dağcılık Doğa Sporları Spor Kulübü bu kez Tarihi Çeşnigir Köprüsünden başlayan yürüyüş gerçekleştirdi.

HABER: YELİZ ERDEM

BOZKIR DAĞCILIK KULÜBÜ ÇEŞNİGİR’DE - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
BOZKIR DAĞCILIK KULÜBÜ ÇEŞNİGİR’DE – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
  1. FAALİYET GERÇEKLEŞTİ

Daha önce Dinekdağı, Sivri Tepesi ve Kent Ormanında etkinlik gerçekleştiren Bozkır Dağcılık Doğa Sporları Spor Kulübü faaliyetlerine Çeşnigir yürüyüşü ile bir yenisini daha ekledi. 50’yi aşkın sporcunun yer aldığı yürüyüşün sonunda Çeşnigir köprüsü manzarası eşliğinde canlı müzik ziyafeti verildi. Hafta sonu gerçekleşen program da kulüp üyeleri doğa yürüyüşü ile müzik ziyafetini aynı anda yaşadılar. Olağan Kongre ile yeniden seçilen Bozkır Dağcılık kulübü Başkanı Vedat Durudoğan “Bundan sonra da faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam edecek. Yediden yetmişe doğada olmak isteyen ve doğa sever herkesi etkinliklerimize bekliyoruz. 4 faaliyet gerçekleştirdik. Her etkinliğimiz de sayımız artıyor. Kulüp üyelerimize faaliyetlerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönem de faaliyetlerimize yenilerini ekleyeceğiz” ifade etti.

BOZKIR DAĞCILIK KULÜBÜ ÇEŞNİGİR’DE - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
BOZKIR DAĞCILIK KULÜBÜ ÇEŞNİGİR’DE – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu