GündemKırıkkaleManşet

Çat kapı ziyaretleri başladı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan ayı dolayısıyla çat kapı aile ziyaretlerine başladı. Kaletepe Mahallesinde vatandaşları ziyaret eden Başkan Saygılı taleplerini aldı.

VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Ramazan ayı ile birlikte hemşerilerinim evlerine misafir olan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan ziyaretlerine ilk olarak, Kaletepe Mahallesinde ziyaretlerine başladı. Vatandaşların sorunlarını dinleyerek sohbet eden Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, çat kapı ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını dinledi. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı karşısında gören vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.

AMACIMIZ MANEVİ DUYGULARINI BİRLİKTE YAŞAMAK

Başkan Saygılı: “Ramazan ziyaretlerinde amacımız vatandaşlarla iç içe olarak Ramazan ayının manevi duygularını hep birlikte yaşamak. Bu akşam Kaletepe Mahallesinde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bizleri evlerinde misafir olarak ağırlayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

Haber Merkezi

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Huseyin BuyukYagli Köyünden
Huseyin BuyukYagli Köyünden
26 Mayıs 2018 08:37

tanimiyoruz 3_4 donemdir, gerekte yok galiba yazık oldu rekorlar kırarken dibi gormek son pişmanlık fayda etmiyor dedik anlamadın Nuh bey sorumlusu halkmı olacak tabiki yıllardır tek sorumlu Kırıkkale demi, keşke hiç il olmuyaydık bah Elmadaga Hasanoglana yuzlerce kişi buralara Cankiriya calismaya gunu birlik gidip geliyo, sizin eseriniz sayın vekilim senin eserin bir kişi göster elmadagdan cankiridan bize calismaya gelen bizden A101 _ BIM depolara Cankırı Lastik Fabrikasina Roketsana ve ismini bilmedigim bir suru fabrikaya konvoylar halinde servisler işçi guvenlikciler yol boylarında otostop cekiyor sizin eseriniz yazıklar olsun, Vaat edersiniz biz size 17 senedir karşılıksız verdik vaatlerinizi bile dinlemedik gonlumuz istedi Allah şahit ne oglum ne gardasima iş de demedim bebeler 1700 TL ye Elmadag Hasanoglanda calisiyorlar 500 yol 200 yemek 300 cigara ne kaldi Elmadag turistik yer degil Neden orda yolda belde gidip geliyorlar Kırıkkale il il amma köy iş yok sizin sayenizde Ankara Kirikkale dolmuscularini ihya etti garib işciler bi ceyranli tren bile yaptirmadiniz Sincana gidenden. Şimdi ne vaad ediyorsunuz Allah Aşkına Nuh bey ve digerleri. Bebelerinize trilyonluk sunnet dugunleri yapmayimi vaad edeceksiniz sekfin icini 20 kat imara acip mutayitleri betonculari zengin edip ucube bi şehir yapmayimi yoksam ne ben soyleyimmi vaadinizi ; Belediye otobusu getirmeyi Halk Ekmek Fabfikası olabilir. Ben düşman degilim solcu degilim yemin sart olsun orucagzimla soyluyom yaziyom Ak Partiye oylarimi verdim ama Reisimizden Allah Bir degil bin kere razi olsun ona verdigim oylar helal olsun Adam
kirikkale ne istiyo ne oluyo bilemez kisaca Vebalide Gunahida Nuh Bey ve Vekillerimizdedir. Allah sorar Rabbim Sorar

Başa dön tuşu
1
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx