Çelebi

Çelebi’de Yağmur Duası

İyi Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, Çelebi ilçesinde organize edilen yağmur duası programına katıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İyi Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, Çelebi ilçesinde organize edilen yağmur duası programına katıldı.

YAĞMUR DUASI PROGRAMI

İyi Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, Çelebi ilçesinde organize edilen yağmur duası programına katıldı. Merkez İlçe Başkanı Yavuz Kuzucu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçeye giden Başkan Altınışık, burada yağmur duası programına iştirak ederken, vatandaşlar ve çiftçilerle görüşme yaptı. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Başkan Altınışık, kalabalık bir ortamda sohbet etti. Yağmur duası programına katılım ve ilginin büyük olduğu gözlendi. Köylerden de bir çok kişinin geldiği gözlenirken, Altınışık’la görüşme fırsatı buldular.

BİRLİKTE DUA ETTİLER

Yağmur duası programı ile ilgili paylaşımda, “Bugün İl, Merkez ve Çelebi İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kollarımız ile birlikte Çelebi İlçemizde Yağmur Duasına iştirak ettik. Merkez İlçe Başkanımız Av. Yavuz Kuzucu’nun bahçesinde çay molasına müteakiben Keskin İlçe Başkanlığımızı ziyaret edip vatandaşlarımızla hasbihal ettik” bilgisi verildi.  Ayrıca yapılan açıklamada, “İYİ Parti Kırıkkale teşkilatı olarak Çelebi ilçesi ile Çelebi ilçesine bağlı tüm köy halkının katıldığı yağmur duası ve şükür yemeğine katılım sağladık. Yapılan duaların kabul olması dileğiyle, hayırlı, bol, bereketli bir yıl diliyoruz” bilgisi paylaşıldı.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x