Spor

Dünyam Cimnastik Spor Kulübü öğrencilerinden önemli başarı

Kırıkkale Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen 'Çok Amaçlı Spor Salonu'nda' düzenlenen okul sporları artistik cimnastik müsabakaları yoğun katılım ile farklı kategorilerde gün boyu devam etti. 

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Çok Amaçlı Spor Salonu’nda’ düzenlenen okul sporları artistik cimnastik müsabakaları yoğun katılım ile farklı kategorilerde gün boyu devam etti.  Kırıkkale’nin yükselen değeri, ilk profesyonel cimnastik spor kulübü “Dünyam Cimnastik” okullararası artistik cimnastik müsabakasında tüm kürsüyü şampiyonluklarla kapattı. Önemli başarılara imza atan sporcuların gösterileri büyük beğeni topladı.Müsabakalarda dereceye giren sporculara ödülleri Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş ,Milli Eğitim Müdür yardımcısı Hamza Aygün ve Şube Müdürü Nezaket Sülünoğlu tarafından takdim edildi. Her kategoriden sporcu çıkaran ”Dünyam Cimnastik” şehir dışı yarışmalarına hazırlanıyor.

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x