GüncelManşetSiyaset

Durmuş hastaneye kaldırıldı

Devlet Bahçeli, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Bahçeli’nin İstanbul adayını açıkladığı sırada Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş aday olmadığını öğrenince fenalık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı.

MHP’NİN İSTANBUL ADAYI İŞADAMI RASİM ACAR

MHP, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na 37 yaşındaki İzmirli işadamı Rasim Acar’ı aday gösterdi. İstanbul’daki tanıtım toplantısına katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Acar’ın ismini Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz’a açıklattı. O esnada ise salonda bir hareketlilik dikkat çekti. Herkes bir anda aynı noktaya yöneldi.

OSMAN DURMUŞ FENALAŞTI

Acar’ın isminin açıklanması üzerine salonda bulunan Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş’un rahatsızlık geçirdiği anlaşıldı. Partililerin kucağında apar topar hastaneye kaldırılan Durmuş’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Eski Sağlık Bakanı Durmuş, bir dönem önce MHP Kırıkkale Milletvekili olarak TBMM’de bulunmuştu.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mulayim yilmaz
Ziyaretçi
mulayim yilmaz

Bir kiraehirli olarak pekdogana hayirli olsun zaten baskasiyla olmaz

öz keskinli
Ziyaretçi

tam isabet , hayırlı ve uğurlu olsun inşaallah aramıza hoş geldin mahir abi. Seni kırıkkale belediye başkanı seçmek artık bizim boynumuzun borcu sen hiç merak etme. şimdiden başkanlığn hayırlı ve uğurlu olsun memleketimiz için.

Başa dön tuşu
Kapalı