GündemManşetSağlık

Emeklilerden Güngüneş’e hayırlı olsun

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Başkanı Zekeriya Aytekin ve yönetimi göreve yeni atanan İl Sağlık Müdürü Feramiş Ender Güngüneş’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 

EKSİKLER OLMUŞTUR

Yeni göreve atanan Sağlık İl Müdürü Feramiş Ender Güngüneş’i Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Zekeriya Aytekin ve yönetimi ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Emeklilerin sağlık sorunları dile getiren Başkan Aytekin, konuyla ilgili yapılması gereken çalışmaların dernek yönetimiyle diyalog halinde yapılması dileğinde bulundu. Ziyaretten dolayı teşekkür eden İl Sağlık Müdürü Feramiş Ender Güngüneş “Kırıkkale genelinde hastanemizle sağlık ocaklarımızla ve diğer sağlık kuruluşlarımızla halkımıza özellikle yaşlılarımıza Emeklilerimize eksiksiz hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızda hizmetlerimizde eksik ve noksanlarımız olduğu zaman siz emeklilerin temsilcileri olarak yapacağımız önerileri hep ön planda tutacağız” dedi.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x