Gündem

‘Engelli Merkezli Etkinlikler’ Kapsamında Engelli Birim Temsilcileri Toplantısı Yapıldı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Üniversitesi (KKÜ) Sosyal Sorumluluk ve Toplumsal Katkıdan Sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Kübra Arslan tarafından ‘Engelli Merkezli Etkinlikler’ kapsamında Engelli Birim Temsilcileri toplantısı yapıldı.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Doç. Dr. Kübra Arslan Başkanlığında gerçekleşen toplantıda Engelsiz Yaşam Birimi Koordinatörü Doç. Dr. Fatma Zeynep Belen, Engelsiz Kültür, Sanat ve Spor Etkinlikleri Koordinatörü Doç. Dr. Feyza Meryem Kara ve Arş. Gör. Rıfat Gürkan Kara konuşmacı olarak yer aldı.

Birim temsilcilerinin yer aldığı toplantıda ilk olarak, birim temsilcileri birbirleriyle tanıştı ve ardından Engelsiz Yaşam Birimi hakkında detaylı bilgi verildi. Konuşmacılar ve birim temsilcileri, Engelsiz Kültür, Sanat ve Spor Etkinlikleri kapsamında yapılan faaliyetleri aktarırken, dış paydaşlar tartışılarak engellilere yönelik yapılacak faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Toplantı toplu foto çekimi ile son buldu.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu