Manşet

Eski Çelborun Bir Kısmı Mesire Alanı Oluyor

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Hasandede yolu üzerinde yapımına başlanacak olan yeni mesire alanında incelemede bulundu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

KIRIKKALE HALKININ HİZMETİNE SUNULACAK
Belediye Başkanı  Mehmet Saygılı, belediyemiz tarafından yapılacak olan yeni mesire alanında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çelbor’la yapılan anlaşma ile Kayseri yolu üzerinde bulunan ormanlık alana yapılacak olan mesire alanı kısa sürede Kırıkkale halkının hizmetine sunulacak.

ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ
Yeni mesire alanında inceleme de bulunarak projeye ilişkin çalışmaların planlamasını yapan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale’ye yeni bir mesire alanı kazandırıldığını ifade etti. Belediye Başkanı  Mehmet Saygılı incelemenin ardından yaptığı açıklamada, “Belediye olarak Çelbor’la yaptığımız anlaşma sonucu Çelbor’un önünde ki ormanlık alan yeni mesire alanı olarak projelendirdik ve bu yöndeki çalışmalarımıza başladık. Yeni mesire alanımız içerisinde çocuklarımız için oyun parkları, yürüyüş yolu, kamelyalar ve piknik alanları ile sosyal ihtiyaçların karşılanacağı bölümler olacak. İnşallah çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından Kırıkkalemizde mesire alanlarımızın sayısı çoğalmış olacak, vatandaşlarımızın rahatlığı için imkanlar ölçüsünde çalışmalarımıza devam ediyoruz.” ifadelerini kulandı.

EŞLİK ETTİLER
Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya,  Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Genç,  Park Bahçeler Müdürü Ramazan Yurtoğlu ve Belediye peyzaj mimarları eşlik etti.

Daha Fazlasını Göster
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x