afet

 • Manşet
  Pazarcık’ta Devlet Millet Dayanışması - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Pazarcık’ta Devlet Millet Dayanışması

  7,7 ve 7,6’lık asrın en büyük depreminin yaşandığı ilk günden itibaren Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinin üzerinden elini çekmeyen ve ilçede yaşamın normalleşmesi için çalışmalarını sürdüren Kırıkkale, ilçe halkının da takdirini kazanmış durumda. Kırıkkale’de yayımlanan yerel gazete sahipleri ve gazeteciler koordinesini Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu’nun yaptığı Pazarcık ilçesine giderek bölge halkının acısını paylaştı, geçmiş olsun dileklerini iletti. PAZARCIK’TA KIRIKKALE SEVGİSİ Kırıkkaleli gazeteciler, depremin yaşandığı Pazarcık’ta görev yapan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu ve Kırıkkaleli bürokratları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletiler. Kırıkkale’de yayınlanan İl, Manşet, Kalehaber ve Yenigün Gazetelerinden Ramazan Çetin, Davut Kayır, Cengiz Selci, Ercihan Çakmak, Cihat Mencet ve Kenan Kuzucu, yaptığı…

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  Kastamonu’ya UMKE ve 112 Ekiplerinden Destek - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kastamonu’ya UMKE ve 112 Ekiplerinden Destek

  Kastamonu’da meydana gelen sel felaketi nedeniyle Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı UMKE ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri ekiplerini felaket bölgesine gönderildi.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  İsmailoğulları ; Türkiye Olarak Yaralarımızı Saracağız - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İsmailoğulları ; Türkiye Olarak Yaralarımızı Saracağız

  Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyon Başkanı Av. Melike Boran İsmailoğulları, “Orman yangınlarında ciğerlerimiz yandı. Telafisi zor olsa da el birliğiyle güçlü bir Türkiye olarak yaralarımızı saracağız. Allah ülkemizi her türlü felaketten korusun” dedi.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu