başhekim

 • Sağlık
  YİH’e X-Ray Cihazından Girilecek - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  YİH’e X-Ray Cihazından Girilecek

  Sağlık Bakanlığı tarafından alınan karar doğrultusunda tüm Türkiye’de uygulanan yönetmelik gereği Yüksek İhtisas Hastanesinin giriş kapılarına X-ray cihazı koyuldu. TÜM ÇALIŞANLARIN VE HASTALARIN GÜVENLİĞİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ Sağlık Bakanlığı, sağlıkta şiddeti önlemek amacıyla hastane kapılarına X-Ray cihazı koyulacağını duyurmuştu. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi girişlerinde güvenliğin artırılması amacıyla uygulamaya koyduğu X-ray cihazı işlemleri tamamlanarak hizmete sunuldu. Hastaneye gelenler ‘X-Ray’ cihazından geçerek içeri alınacak. Yüksek İhtisas Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak, bu hizmetin tüm çalışanların ve hastaların güvenliği için çok önemli olduğunu dile getirerek kaliteli bir sağlık hizmeti için Yüksek İhtisas Hastanesine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.    

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  YİH’e Endovizyon Cihazı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  YİH’e Endovizyon Cihazı

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak, hastalar için gerekli olan tıbbi malzeme alımlarının hızla devam ettiğini söyledi.

  Haberin Detayı
 • Genel
  MR Cihazının Deneme Çekimleri Yapılmaya Başlandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  MR Cihazının Deneme Çekimleri Yapılmaya Başlandı

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde kurulumu yapılan yeni Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR) cihazının deneme çekimleri yapılmaya başladı.

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  Hastane Kontrollerine Devam - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Hastane Kontrollerine Devam

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak ve beraberindeki heyet, hastane kontrollerine ara vermeden devam ediyor.

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  Yüksek İhtisas’a Yeni Başhekim Atandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Yüksek İhtisas’a Yeni Başhekim Atandı

  Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimliğine Doç. Dr. Sancar Serbest atandı. Serbest, görevine başladı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Atatürk Bulvarında Silahlı Çatışma Bir Kişi Öldü - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Eski başhekim ile birlikte 21 kişiye sahtecilikten gözaltı

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde evrakta sahtecilik yaptıkları iddiasıyla 21 şüpheli gözaltına alındı. Yüksek İhtisas Hastanesi’nde evrakta sahtecilik iddiası üzerine Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı. Soruşturma çerçevesinde harekete geçen İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, evrakta sahtecilik yaptıkları ileri sürülen ve aralarında eski başhekim T.A’nın da bulunduğu 21 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu