Bolu

 • Yaşam
  Kırıkkale’ye Kar Geliyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale’ye Kar Geliyor

  Ülke genelinde bu kış oldukça sıcak geçti. Bu sıcaklık önceki yıllara göre kar yağışının bir hayli azalmasına neden oldu. Kırıkkale genelinde bu kış kar yağışı beklenenin altında  kaldı. Meteoroloji genel müdürlüğü verilerine göre Kırıkkale’ye bu hafta kar yağışı bekleniyor.Yarından itibaren ise sıcaklığın eksilere düşmesi beklenen iç bölgelerde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.Kar beklenen iller ise şu şekilde sıralandı: Ankara, Bolu, Kayseri, Eskişehir, Amasya, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Tokat, Uşak, Yozgat, Çankırı, Çorum, Karabük, Bilecik, Karaman, Aksaray, Afyonkarahisar.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Ankara Yol-İş’de Ali Tuncel İle Devam - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Ankara Yol-İş’de Ali Tuncel İle Devam

  Dünyanın en büyük sendikası olan Türk Metal Sendikasının kurulduğu yer olan Kırıkkale’nin sendikacılıktaki başarıları Yol İş Sendikasında da devam ediyor. Futbolcu Brezilya’dan, Sendikacı Kırıkkale’den çıkar, sözünün öznesi olan Kırıkkale sendikacılıktaki başarılarıyla göz dolduruyor. Türk Metal Sendikasının kurulduğu topraklar olan Kırıkkale; Mustafa Özbek, Pevrül Kavlak gibi iki önemli genel başkanı çıkartmasının yanı sıra, Türk Metal’de ve diğer sendikalarda da başarılı sendikacılarıyla dikkat çekiyor. Son olarak Yol İş Sendikası Ankara 2. Bölge Başkanlığına tekrar seçin Ali Tuncel, sendikacılıkta Kırıkkale’nin göğsünü kabarttı. Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Bolu ve Düzce İllerinden sorumlu olan Ankara 2. Bölge Başkanlığı seçimi geçtiğimiz Cuma günü yapıldı. Bölge illerinde ki…

  Haberin Detayı
 • Karakeçili
  Hokey Takımı Finale Çıktı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Hokey Takımı Finale Çıktı

  Karakeçili Atatürk Ortaokulu Küçük Kız Hokey Takımı Türkiye şampiyonası maçların da Konya, Bolu, Diyarbakır, Gaziantep, Kocaeli illerinden gelen takımlarla yapılan maçlarını kazanarak finale çıktı. TEŞEKKÜR EDİYORUZ Yapılan açıklamada ” Öğrencilerimizi, öğrencilerimizin yetişmesinde büyük emeği ve gayreti olan Beden Eğitimi Öğretmenimiz Zafer Canavar Hocamızı tebrik ediyoruz. Final mücadelesinde kendilerine başarılar diliyoruz. Öğrencilerimize desteklerini esirgemeyen başta İlçe Kaymakamız Sayın Ahmet Nuri Demir’e, Belediye Başkanımız Sayın Veysel Aydemir’e, Atatürk Ortaokulu Müdürümüz Hakan Kayalı’ya, Müdür Yardımcımız Hülya Yıldiz’a ve Kıymetli Velilerimize teşekkür ederiz.’’denildi.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Metal Emekçileri Türk Metal’e Akın Ediyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Metal Emekçileri Türk Metal’e Akın Ediyor

  Metal işkolunda yürüttüğü sendikal faaliyetlerle ile on binlerce metal işçisinin tercihi olan Türk Metal, 2022 yılında da örgütlenme çalışmalarına hızlı başladı.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Meteoroloji Uyarıyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Meteoroloji Uyarıyor

  Meteoroloji, yeni hafta için hava durumu tahmin raporunu paylaştı. Buna göre; pazartesi gününden cuma gününe kadar yurt genelinde yağmur bekleniyor. Ayrıca yurdun doğusunda pazartesinden cumaya kadar kar yağışı etkili olacak. İstanbul'da ise salı gününden cuma gününe kadar yağmur yağacağı tahmin ediliyor.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Düzensiz Göç İle Mücadele Konuşuldu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Düzensiz Göç İle Mücadele Konuşuldu

  Düzensiz göçle daha etkin mücadele edilmesi amacıyla 7. Bölge kapsamında bulunan Ankara, Aksaray, Bartın, Bolu, Düzce Eskişehir Karabük, Kırıkkale, Kırşehir, Zonguldak illerinin Valileri, İl Emniyet Müdürleri, İl Jandarma Komutanları, İl Göç İdaresi Müdürlerinin katılımı ile Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  KOM Dairenin Yaptığı Çekirge Operasyonu Kırıkkale’ye Sıçradı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  KOM Dairenin Yaptığı Çekirge Operasyonu Kırıkkale’ye Sıçradı

  İçişleri Bakanlığı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinasyonunda 9 ay süren çalışmanın ardından 28 ilde nitelikli dolandırıcılık yaptığı belirlenen 20 suç örgütü üyesi 235 şüphelinin yakalanması amacıyla sabah erken saatlerde eş zamanlı olarak “Çekirge” adı verilen operasyon başlatıldığını bildirdi. EŞ ZAMANLI BASKINLAR DÜZENLENDİ Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, teknolojinin her türlü imkanını kullanarak vatandaşları dolandıran şüphelileri ve kullandıkları yöntemleri yakın takibe alan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı (KOM), yaptığı çalışmaların sonucunda 28 ilde 20 suç örgütünün varlığını tespit etti. Yaklaşık 9 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından şüphelilerin kimliklerini tek tek belirleyen ekipler, 235 kişinin örgütlü…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu