cezaevi

 • Manşet
  Çalınan Eşyalar Bulundu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Çalınan Eşyalar Bulundu

  Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı Yahşihan İlçesi Hacıbalı Köyü’nde bulunan B.I. isimli şahsa ait evden çalınan bir takım eşyaların çalınması ilgili çalışma başlattı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  4 Hırsızlık Zanlısı Yakandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  4 Hırsızlık Zanlısı Yakandı

  Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ile Aranan ve Kayıp Şahıslar Büro Amirliği görevlileri tarafından Kırıkkale genelinde aranan şahısların yakalanması ve hırsızlık olaylarının engellenmesine/faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalar yapıldı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Jandarma, Aranan 6 Şahıs Yakaladı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Jandarma, Aranan 6 Şahıs Yakaladı

  Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında 12.00 - 23.00 saatleri arasında, (66) unsur ve (202) personelin katılımıyla "Huzur ve Güven Uygulaması" icra edildi.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  18 Yıl Kesinleşmiş Cezası Bulunan Zanlı Yakalandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  18 Yıl Kesinleşmiş Cezası Bulunan Zanlı Yakalandı

  Kırıkkale'de yakalanan ve hakkında hırsızlık suçundan 18 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü cezaevine gönderildi

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi

  Hacılar beldesinde, 2018 yılında küçükbaş ve büyükbaş hayvan hırsızlığı yapan zanlı tutuklandı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  12 Yıl Hapis Cezası Vardı Emniyet Operasyon İle Yakaladı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  12 Yıl Hapis Cezası Vardı Emniyet Operasyon İle Yakaladı

  Kırıkkale’de düzenlenen operasyonda hakkında “hırsızlık” suçundan 12 yıl 3 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası ile aranan hükümlü yakalandı. ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SALIVERİLDİ İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ile Aranan ve Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince, il genelinde hırsızlık olaylarının engellenmesine ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı.Polis, düzenlenen operasyonda 25 ayrı hırsızlık olmak üzere toplam 26 suç kaydı ve “hırsızlık” suçundan 12 yıl 3 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası ile aranan S.M, çeşitli suçlardan 26 kaydı bulunan M.U. ile çeşitli suçlardan 5 kaydı olan İ.G’yi yakaladı.Hükümlü S.M, işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen M.U. ve İ.G. ise adli kontrol şartıyla salıverildi.

  Haberin Detayı
 • Genel
  Suç Makinesi Jandarmadan Kaçamadı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Suç Makinesi Jandarmadan Kaçamadı

  Sulakyurt ilçesinde bakır kablo çaldığı iddiasıyla yakalanan zanlının, dolandırıcılıktan hakkında 4 yıl 4 ay hapis cezası ve çeşitli suçlardan 72 kaydı bulunduğu belirlendi.

  Haberin Detayı
 • Kırıkkale
  Başsavcılık duruma el koydu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Başsavcılık duruma el koydu

  Kırıkkale Yüksek Güvenlikli F Tipi Kapalı Cezaevi’nde meydana gelen gelişme konusunda Başsavcılık basın açıklaması yaptı. Yapılan açıklamada ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasından hükümlü M.A.’nın infaz hakimliği kararına itiraz ettiği, disiplin hapsi cezasının henüz kesinleşmediği bildirildi. DİSİPLİN HAPSİ HENÜZ KESİNLEŞMEDİ Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan basın açıklamasında “Bazı medya organlarında, “Fetö’ ye Sövgüye Hücre Hapsi” şeklindeki haberle ile ilgili olarak; Kırıkkale F Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumunda, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasından hükümlü M.A’ nın, abisi ile yapmış olduğu 17.11.2019 tarihli telefon görüşmesi sırasında, bazı infaz koruma memurlarına yönelik hakaret içeren sözler sarf etmesi üzerine, sistem üzerinden konuşmasının sonlandırılarak kendisinin uyarıldığı, bilahare…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu