Hastane

 • Sağlık
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İLK MUAYENEDE RANDEVU ŞARTI KALDIRILDI

  Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi, hasta memnuniyetini artırmak ve hızlı sağlık hizmeti sunmak amacıyla yeni bir uygulamaya geçti. Hastanede hastaların ilk muayene için önceden randevu almalarına gerek kalmıyor. HABER: YELİZ ERDEM HIZLI ERİŞİM SAĞLANACAK Hastane yetkilileri, bu uygulamanın amacının hastaların beklemelerini en aza indirmek ve sağlık hizmetlerine daha kolay ulaşmalarını sağlamak olduğunu belirtti. Bu çerçevede, hastaların ilk muayene için hastaneye gelmeleri yeterli olacak ve aynı gün içinde muayene olabilecekler.Hastalar, girişte kayıt yaptırarak sıra numarası alacak ve sıra numaraları doğrultusunda muayene odalarına yönlendirilecekler. Bu sayede, randevu almak için uzun süre bekleyen hastaların bekleme süreleri kısalacak ve muayene hizmetlerine daha hızlı…

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  YİH’TE KESİNTİSİZ ELEKTRİK ENERJİSİ

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde cihaz yenileme çalışmaları devam ediyor. Son aylarda birçok teknolojik cihazını yenileyen ve devreye alan YİH’te şimdi de kesintisiz elektrik için eskiyen jeneratörler yenileriyle değiştirildi. HABER: TAHİR ERDEM YENİLERİYLE DEĞİŞTİRİLDİ Elektrik ihtiyacının hayati önem taşıdığı hastanelerde, yüksek kalite ve kesintisiz enerji kullanımı büyük önem taşıyor. Bu nedenle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde herhangi bir nedenden dolayı elektriklerin kesilmesi durumunda devreye giren Jeneratörlerin eksiksiz görevini yerine getirmesi için yenileriyle değiştirildi. Hastane Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak, “Hastanemizde jeneratörlerimizin yenilenmesiyle, hem bakım maliyetleri minimuma düşürüldü, hem de anlık kesintilere karşı cihazları korumak ve belirli süreler için sistemi ayakta tutmak amacıyla…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Milletvekili Adayı Önal Hastane Ziyareti Gerçekleştirdi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Milletvekili Adayı Önal Hastane Ziyareti Gerçekleştirdi

  Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Kırıkkale Milletvekili Adayı Ahmet Önal Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne giderek hastalara “geçmiş olsun” dileklerinde bulundu.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale’de husumetliler arasında silahlı kavga: 2 yaralı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale’de Husumetliler Arasında Silahlı Kavga: 2 Yaralı

  Kırıkkale’de iki kişi arasında çıkan silahlı kavgada, birbirlerini yaralayan 2 kişi hastaneye kaldırıldı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale Tıp Fakültesinde Yangın - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale Tıp Fakültesinde Yangın

  Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde çıkan yangında dumandan etkilenen 8 görevli tedavi altına alındı. 8 KİŞİ DUMANDAN ETKİLENDİ Alınan bilgiye göre, hastanenin mutfak kısmında yemek pişirildiği sırada henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine hastaneye polis, itfaiye ve KIRGAZ ekipleri sevk edildi. Kısa sürede söndürülen yangında, alevlere müdahale etmeye çalıyan mutfak ve güvenlik görevlisi 8 kişi dumandan etkilendi. Hastanenin acil servis bölümünde tedavi altına alınan Y.G, H.Ş, E.S, M.F.K, S.Ş, Y.K, K.D. ve K.A’nın durumlarının iyi olduğu öğrenildi.Yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

  Haberin Detayı
 • Genel
  MR Cihazının Deneme Çekimleri Yapılmaya Başlandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  MR Cihazının Deneme Çekimleri Yapılmaya Başlandı

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde kurulumu yapılan yeni Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR) cihazının deneme çekimleri yapılmaya başladı.

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  Hastane Kontrollerine Devam - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Hastane Kontrollerine Devam

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak ve beraberindeki heyet, hastane kontrollerine ara vermeden devam ediyor.

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  Albayrak’tan İnceleme - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Albayrak’tan İnceleme

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Yusuf Albayrak, Hastane Birimleri ile Hastaları ziyaret edip, Hastanede denetimler yaparak incelemelerde bulundu.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale’de, bıçaklı kavga 2 yaralı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale’de, bıçaklı kavga 2 yaralı

  Sokak ortasında kavga eden 2 kişi, birbirlerine bıçakla saldırdı. Kavgaya karışan 2 kişi yaralandı.

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  45 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  45 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

  Kırıkkale'de özel bir eğitim kurumunda öğrenim gören 45 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye başvurdu.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu