Eğitim

Lise Öğrencilerinden Hastalara Anlamlı Ziyaret

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencileri, değerler eğitimi kapsamında Yüksek İhtisas Hastanesi'ni ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencileri, değerler eğitimi kapsamında Yüksek İhtisas Hastanesi’ni ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencileri, değerler eğitimi kapsamında Yüksek İhtisas Hastanesi’ni ziyaret ederek, tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bu anlamlı ziyaret, hem hastalar hem de öğrenciler için unutulmaz bir deneyim oldu.

Ziyaret sırasında öğrenciler, hastane yöneticileri tarafından verilen hizmetler ve hastanenin işleyişi hakkında bilgilendirildi. Öğrencilere, hastanenin farklı birimleri gezdirilerek, sağlık hizmetlerinin nasıl sunulduğu ve hastaların nasıl tedavi edildiği anlatıldı. Hastane yöneticileri, öğrencilere sağlık sektörünün önemi ve sağlık çalışanlarının özverili çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Hastalarla yakından ilgilenen öğrenciler, onlara moral ve motivasyon sağlayarak, hızlı bir şekilde iyileşmeleri dileğinde bulundular. Hastalar, öğrencilerin bu ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, öğrenciler de böylesine önemli bir sosyal sorumluluk projesine katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi müdürü, değerler eğitimi kapsamında gerçekleştirilen bu tür etkinliklerin, öğrencilerin empati duygularını geliştirmeleri ve toplumsal sorumluluk bilinci kazanmaları açısından büyük önem taşıdığını vurguladı. Hastane ziyaretinin, öğrencilerin insanlara yardım etme isteğini pekiştirdiğini ve onların kişisel gelişimine katkı sağladığını belirtti.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x