Karakeçili Kaymakamlığı

 • Genel
  uludag’dan-kursa-davet

  Uludağ’dan Kursa Davet

  Anasayfa / Genel / Uludağ’dan Kursa Davet Genel Siyaset 28 dakika önce 0 5 Bir dakikadan az Karakeçili Kaymakamı Sayın Ali Can ULUDAĞ ; Gençlik Merkezi’nde hafta içi her gün devam eden “Resim Kursu”nu ziyaret etti. Öğrencilerin çalışmalarını inceleyen Kaymakam Ali Can Uludağ 10 yaş üzeri herkesi kursa davet etti. Etiketler Ali Can Uludağ Karakeçili

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  “En İyi Narkotik Polisi Anne”

  Karakeçili Kaymakamlığının koordinesinde İçişleri Bakanlığı’nın “Bağımlılıkla Mücadelede En İyi Narkotik Polisi Anne” sloganıyla Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü personelince ilçede ikamet eden velilere bilgilendirme semineri yapıldı. HABER: TAHİR ERDEM İç İşleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “En İyi Narkotik Polisi: Anne” projesiyle, uyuşturucuyla mücadelede annelere yönelik farkındalık ve bilinçlendirme çalışması yürütülerek, uyuşturucu kullanımının henüz başlamadan önüne geçilmesi hedefleniyor. Düzenlenen seminerde; uyuşturucu madde nedir, madde bağımlılığı nasıl anlaşılır, uyuşturucuya başlama nedenleri anlatılarak, uyuşturucu ile mücadele çerçevesinde toplumsal duyarlılığın geliştirilmesi amacıyla İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen Uyuşturucuyla Mücadele Aplikasyonu (UYUMA) tanıtıldı. Uyuşturucu ile mücadele konusunda tüm annelerden destek istendi.

  Haberin Detayı
 • Karakeçili
  Karakeçili’de Futbol Şenliği - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Karakeçili’de Futbol Şenliği

  Karakeçili Kaymakamlığı, Karakeçili Belediyesi ve Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile Karakeçili’de düzenlenen şenliğe, Kırıkkale, Kırşehir ve Ankara ilerinden olmak üzere 4 takım 124 sporcu katıldı. TEKRAR DAVET EDİYORUM Müsabakalara katılan sporcuları teker teker tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş “müsabakaları fair play çerçevesinde tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz .Umarım burada iyi zaman geçirmişsinizdir. Önümüzdeki senede düzenlenecek olan şenliğe şimdiden sizleri tekrar davet ediyorum” dedi.  Şenlik ödül töreni ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu