kılıçlar

 • Yahşihan
  Vali Sezer : “Yol Çalışmalarına Devam Edeceğiz” - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Sezer : “Yol Çalışmalarına Devam Edeceğiz”

  Köy ziyaretleri kapsamında Yahşihan ilçesine bağlı Kılıçlar köyüne giderek vatandaşlarımızla buluşan Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, sorun ve taleplerini dinledi.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Önal, Kılıçlar Köyü Sakinlerini Kılıçdaroğlu İle Görüştürdü - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Önal, Kılıçlar Köyü Sakinlerini Kılıçdaroğlu İle Görüştürdü

  Seçim bölgesindeki çalışmalarına ara vermeden devam eden Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal geçtiğimiz günlerde Kılıçlar Köyü’nde çalışma yaptı. Çiftçilerle bir araya gelen Önal “Köylünün derdi bizim derdimizdir.” diyerek sorunları meclis gündemine taşıyacağı sözünü vermişti. Önal köy sakinlerini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştürmek üzere Türkiye Büyük Millet Meclisine davet etti, bu davet kapsamınsa 9 Eylül Salı günü Kılıçlar köylüleri ile Kemal Kılıçdaroğlu bir araya geldi. Köy sakinleri sorunlarını, Suriyelilerin toplama merkezi, köyde yapılan soğan-pırasa tarımı ve içme suyu başlıkları altında Kılıçdaroğlu’na sundular. Doğal kaynak içme suyu ile meşhur olan köyün su kaynaklarının özel bir firmaya satılması sebebiyle köylünün kuyu suyu…

  Haberin Detayı
 • Kırıkkale
  Kılıçlar Soğanında hasat sevinci - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kılıçlar Soğanında hasat sevinci

  Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Türk Patent Enstitüsü tarafından Kırıkkale’de yetişen ürün olarak coğrafi işaretli ürünler listesine dahil edilen Kılıçlar Soğanı için tarla günü düzenledi.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu