kırıkkale belediye

 • Gündem
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkaleli şehitlerin isimleri sokaklara verildi

  Kırıkkale Belediye Meclisi ‘2024 Mali Yılı Bütçesi’ için toplandı. Toplantıda ayrıca Kırıkkaleli şehitlerin isimleri yetiştikleri sokaklara verildi. HABER: TAHİR ERDEM Kırıkkale Belediye Meclisi, Başkan vekili Çakır Yıldırım Başkanlığında 2024 Mali Yılı Bütçesi gündemiyle toplandı. Hazırlanan bütçedeki maddeler tek tek okundu, gelir-gider tahminleri meclis üyeleri ile paylaşıldı. Oylamaya sunulan 1 milyar 650 milyon liralık 2024 mali yılı bütçesi, oy çokluğuyla kabul edildi. Başkan Vekili Bütçenin hazırlanmasında emekleri geçen komisyon üyelerine ve meclis üyelerine teşekkür ederek, önümüzde ki yılda da Kırıkkale Belediyesinin yatırımlarına devam edeceğini, halkın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalara devam edeceklerini belirtti. Bütçenin oylanmasının ardından gündeme ek madde olarak sunulan şehit isimlerinin…

  Haberin Detayı
 • 2019 Belediye Seçimleri
  Mahallelerde MHP rüzgarı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Mahallelerde MHP rüzgarı

  Yerel seçim hazırlıklarını sürdüren ve en aktif çalışan aday olarak dikkatlerini üzerine çeken MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Serdar Yarar’ın seçim komitesi açılışları adeta mitinge dönüştü.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Yarar’dan esnaf ziyareti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Yarar’dan esnaf ziyareti

  Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar Ankara Caddesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  MHP’de yerel seçim süreci başlıyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  MHP’de yerel seçim süreci başlıyor

  Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart 2019’da yapılması öngörülen Mahalli İdareler Seçimi öncesi 81 ilin il başkanları ile partinin Ankara’daki Genel Merkezinde bir araya geldi.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu