MHP

 • Siyaset
  MHP İl Başkanı Baloğlu’ndan İndirim Çağrısı

  MHP İl Başkanı Baloğlu’ndan İndirim Çağrısı

  MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, döviz kurunda yaşanan düşüş nedeniyle temel gıda ürünleri başta olmak üzere tüm ürünlerde indirim yapılması çağrısında bulundu. ESNAF DA BİZİM VATANDAŞTA BİZİM Döviz kurunda yaşanan büyük düşüş gözleri, temel tüketim maddelerinin fiyatına çevirdi. Yaklaşık 2 aydır döviz kurunda ki yükselişe bağlı olarak fiyatların sürekli artması, vatandaşın alım gücü düşürdü.  Buna karşılık  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından önceki gün açıklanan dövize endeskli TL mevduat kararanın ardından dövizde büyük bir düşüş yaşandı.Dövizde yaşanan büyük düşüşün ardından MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, market işletmecilerine indirim çağrısında bulundu. Baloğlu yaptığı açıklamada “Döviz kurlarının güncel durumu ve satışa sunulan…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu

  MHP İl Başkanı Baloğlu’ndan Öğretmen Günü Mesajı

  MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle mesaj yayımladı Erdal Baloğlu: yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “ Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Başöğretmenlik ” unvanının kabul edildiği 24 Kasım tarihi, 1981 yılından beri her yıl ‘ Öğretmenler Günü ’ olarak kutlanmaktadır.’'dedi.

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  Türk Sağlık-Sen'de Murat Buluc İle Yola Devam

  Türk Sağlık-Sen’de Murat Buluc İle Yola Devam

  Türk Sağlık-Sen Kırıkkale Şube 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirildi. Yapılan kurul sonunda Başkanlığı yürüten Murat Buluc, yeniden başkanlığa seçildi.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Modda İzdihamla Açıldı

  Modda İzdihamla Açıldı

  Türkiye de bir çok ilde şubesi bulunan özellikle kadınların son yıllarda en çok tercih ettiği mağaza ünvanını elinde bulunduran Modda mağazalarının bir yenisi Kırıkkale’ye açıldı. Modda İzdihamla Açıldı Türkiye de bir çok ilde şubesi bulunan özellikle kadınların son yıllarda en çok tercih ettiği mağaza ünvanını elinde bulunduran Modda mağazalarının bir yenisi Kırıkkale’ye açıldı. Yüzlerce kişinin katıldığı açılış töreninde ise ülkemizce tanınan Nevşehir eski Belediye Başkanı Rasim Arı ve eşi katıldı. Adeta izdihamın yaşandığı ve ilk günden ürünlerin tükenme noktasına geldiği mağazada kadın müşterilen birbirleriyle yarıştı. Nevşehir’in efsane belediye Başkanı Rasim Arı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı Ticaret ve…

  Haberin Detayı
 • Manşet
  MHP'den Emniyet Müdürü Bulut'a Çıkarma

  MHP’den Emniyet Müdürü Bulut’a Çıkarma

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) teşkilatı Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Fahri Bulut'u makamında ziyaret ettiler.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  MYK'ya Kırıkkale'den 3 İsim

  MYK’ya Kırıkkale’den 3 İsim

  MHP'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı Ankara Spor Salonu'nda yapıldı. Osmaniye Milletvekili Devlet Bahçeli, üst kurul delegelerinin tamamının imzasıyla genel başkanlığa yeniden aday gösterildi. 1277 delegenin tamamının oyunu alan Bahçeli, yeniden MHP Genel Başkanı seçildi.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  MHP'ye Yakışan Bir Çalışma

  MHP’ye Yakışan Bir Çalışma

  MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğu MHP İl Genel Meclis Üyeleri ile Aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Abdullah Peköz MYK Aday

  Abdullah Peköz MYK Aday

  Milliyetçi Hareket Partisi’nin tanınmış siyasetçilerinden Avukat Abdullah Pekgöz, 18 Mart’ta yapılacak MHP Büyük Kurultayı’nda Merkez Yürütme Kurulu üyeliğine adaylık müracaatında bulundu.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Hacılar Koyuncu Döneminde Hizmete Doydu

  Hacılar Koyuncu Döneminde Hizmete Doydu

  Hacılar Belediye Başkanı olmadan ve olduktan sonra belde için varını yoğunu ortaya koyan Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, Hak ve halkı için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

  Haberin Detayı
 • Siyaset

  Abalı Gazetecileri Unutmadı

  BALOĞLU; GÜNÜN HER SAATİ ÇALIŞIYORSUNUZ Kırıkkale Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Erdal Baloğlu ve MHP Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Abalı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle merkez ilçe başkanlığı tarafından organize edilen yemekte Kırıkkale’de görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldiler.MHP Merkez İl Başkanı Erdal Baloğlu, organizasyonu düzenleyen kişinin Merkez ilçe Başkanı Avukat Murat Abalı olduğunun altını çizerek, kendisinin de misafir odluğunu belirtti. Baloğlu, “Günün her saatinde görev yapıyorsunuz. Durmadan dinlenmeden çalışıyorsunuz. Toplumu bilgilendirmek için gösterdiğiniz bu emek neticesinde toplum hem bilgileniyor, hem de haberdar oluyor. Bu hizmetleri veren sizlerin, her birinizin ayrı ayrı…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu