Muhtar

 • Balışeyh
  kenanbey-obasi-muhtarindan-cagri

  Balışeyh Kenan Obası Muhtarından Çagrı

  Kenan Beyobası köyü muhtarı Cahit Pehlivanlı hemşehrilerine  seslenerek Köy Mezarlığı çevre düzenini yaptıklarına destek olunmasını istedi . Cahit Pehlivanı hemşehrilerine yönelik yaptığı açıklamada şöyle konuştu;Ben köyümüze yakışanı yapmaya devam ediyorum sıra sizlerde Köyümüz Ayvaderesi Yaylası’nda bulunan mezarlığımızda bizlere mal mülk bırakıp giden aile büyüklerimiz ve köy sakinlerimiz yatmaktadır. Atıl vaziyette bulunan mezarlığımızın tel örgü,direkleri ve kapısını yenileyerek,köyümüz adına güzel bir hizmet yaptığıma inanıyorum.Yapılan hizmetlerin devamı için köyümüz insanına ve Pehlivanlılara sesleniyorum.Yardım elli olalım,hayır elli olalım ve yapılacak hizmetlerin devamını sağlayalım Yeni hizmetlerimizin sizlerin destekleri sayesinde olacağına inanıyorum

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Muhtar Adayından Sarı’dan Çam Ağacı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Muhtar Adayından Sarı’dan Çam Ağacı

  Yaylacık Mahallesi Muhtar adayı Mürsel Sarı, tanıtım broşürünün yanında vatandaşlara çam ağacı dağıtıyor.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Muhtar Covid’e Yenik Düştü - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Muhtar Covid’e Yenik Düştü

  Yahşihan Keçili Köyü Mitat Yurtoğlu (48) yakalandığı Covid-19 rahatsızlığı nedeniyle vefat etti.

  Haberin Detayı
 • Karakeçili
  Vali Tekbıyıkoğlu’dan Karakeçili’ye Ziyaret - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Tekbıyıkoğlu’dan Karakeçili’ye Ziyaret

  Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Karakeçili ilçesinde incelemelerde bulundu.Tekbıyıkoğlu, Hükümet Konağı önünde Kaymakam Mustafa Arslanşahin, Belediye Başkanı Veysel Aydemir, muhtarlar ve yetkililerce karşılandı.

  Haberin Detayı
 • Çelebi
  İntihar İddiası - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Arazi Kavgası Muhtarın Oğlu Öldürüldü

  Çelebi Yukarışıh Köyü’nde bir cinayet vakası yaşandı. İddialara göre; köy muhtarı İsmail Tapu, M.U. isimli şahsın hazine arazisini izinsiz kullandığı iddiasıyla ilgili makama şikâyette bulundu.

  Haberin Detayı
 • Genel
  Gürler Mahallesinde Kavlak Dönemi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Gürler Mahallesinde Kavlak Dönemi

  Aralık ayında Gürler Mahallesi Muhtarı Ruhi Yeşilyurt’un hayatını kaybetmesi nedeniyle mahallede yeniden muhtarlık seçimine gidildi. 7 adayın yarıştığı seçimlerde ipi göğüsleyen isim Kemal Kavlak oldu. Kavlak 743 oyla mahallenin yeni muhtarı seçildi. Yurt genelindeki bazı kentlerde 753 mahalle ve köyde farklı nedenlerden dolayı boş kalan muhtarlık ve ihtiyar heyeti için seçime gidildi. Geçen yıl yapılması planlanan fakat korona virüs salgını nedeniyle bu seneye ertelenen seçimde vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren sandıklara giderek oy kullandı. Gürler Mahalle Muhtarlığı için 7 adayın bulunduğu seçimde yaklaşık 6 bin oydan 3022’si kullandı. Oy kullanımı öncesi vatandaşların HES kodu sorgusu yapıldı. 7 adayın yarıştığı seçimlerde…

  Haberin Detayı
 • Genel
  Kimseki Muhtarı Osman Altun Vefat Etti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kimseki Muhtarı Osman Altun Vefat Etti

  Kimeski Mahallesi Muhtarı Osman Altun sabah saatlerinde evinde ölü bulundu. 40 yaşında olan Altun mahalleli tarafından çok sevilen bir kişiydi. Kimeski Mahallesinde ki yaptığı çalışmalarla mahalle halkının takdirini kazanmıştı. Altun’un cenazesi otopsi yapılmak üzere adli tıpa kaldırıldı.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  Hasandede Muhtarı Uyardı 2 Bin TL Cezası Var - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Hasandede Muhtarı Uyardı 2 Bin TL Cezası Var

  Hasandede köyü Muhtarı Hasan Özcan, Hasandedeli vatandaşlara uyarıda bulundu. Özcan, şebeke sularının Bahçelievler mevkiinde bahçelerde tarım suyu olarak kullandığını ifade ederken, bu denli kullanım yapan abonelere 2 Bin TL para cezası uygulanacağını söyledi.

  Haberin Detayı
 • Balışeyh
  Kırlangıç’ta Parke ve Çeşme Sevinci - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırlangıç’ta Parke ve Çeşme Sevinci

  Balışeyh'e bağlı Kırlangıç köyü en güzel köy benim köyüm projesi için Kırlangıç köylüleri birlik ve beraberlik içinde mezarlığın önüne kilit parke taşı ve mezarlığın içine su çektiler ve çeşmeler yaptılar.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Başkan Çaykara Muhtarları Ağırladı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Başkan Çaykara Muhtarları Ağırladı

  Her fırsatta muhtarlarla istişarelerde bulunan İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara bu kez merkez mahalle muhtarlarını ağırladı. Muhtarlarla birlikte İl Özel İdare kanalıyla hizmete giren Dinek Yöresel Ürünler Satış Yeri ve Irmak Köyündeki macera adasını gezdiren Başkan Çaykara her zaman muhtarların yanlarında olduklarını söyledi. İSTİŞARELERDE BULUNDULAR İl Genel Meclis başkanı Murat Çaykara, merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Fabrikalar Mahalle Muhtarı Selma Bilgiç, Yuva Mahallesi Muhtarı Adile ince, Çullu Mahallesi Muhtarı İbrahim Ayten, Sanayi Mahalle Muhtarı Erhan Öcal, Hüseyin Kahya Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Gülderen, Selimözer Mahalle Muhtarı Menduh Erdurucan ve Karşıyaka Mahalle Muhtarı Bekir Özkılıç ile bir araya gelen İl…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu