Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
KırıkkaleSporYahşihan

Gençlik merkezi rehberlik ve danışmanlık yapıyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, Yahşihan ilçesinde bulunan Yahşihan Gençlik Merkezimizi ziyaret etti. Faaliyetler hakkında bilgi alan İl Müdürü Güneş, gençlik merkezlerinin gençlere rehberlik ve danışmanlık hizmeti verdiğini hatırlattı.

ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Yahşihan Gençlik Merkezinde yürütülen faaliyetleri yerinde inceleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, Diksiyon Kursu, Bağlama Kursu, Çalışma Salonu ve KPSS Türkçe Kursu’nda bulunan öğrenciler ile bir araya geldi. Gençlik Merkezinin imkanlarından faydalanan gençler, eğitim ve öğretim hayatlarının haricinde ki serbest zamanlarında gelerek güzel ve keyifli vakit geçirdiklerini belirterek hizmetten dolayı teşekkürlerini ilettiler.

EĞİTİMLERİNE KATKI SUNUYOR

Gençlik Merkezi’nde yürütülen hizmet ve projelerin gençlerin kişisel gelişimine katkı sağladığını belirten İl Müdürümüz Güneş, “Gençlik merkezlerimizde; gençlerin serbest zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, gençleri sosyal, kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek gençlerin kişisel, sosyal ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmak,  rehberlik ve danışmanlık yapmak amaçlanmaktadır” dedi.

Haber: Tahir Erdem

 

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu