Sağlık

Halk Sağlığı Hizmetleri Değerlendirildi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Afyonkarahisar’da “Halk Sağlığı Hizmetleri Bölge Değerlendirme Toplantısı” yapıldı. Toplantıya aralarında Kırıkkale’nin de bulunduğu 17 ilin İl Sağlık Müdürleri ve Halk Sağlığı Hizmetleri temsilcileri katıldı.

HABER: TAHİR ERDEM

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından “Halk Sağlığı Hizmetleri Bölge Değerlendirme Toplantısı” Afyonkarahisar’da yapıldı.

Halk Sağlığı Genel Müdürü Prof. Dr. Sedat Kaygusuz başkanlığında yapılan toplantıya, daire başkanları,  Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Eskişehir, Isparta, Manisa, Muğla, Karaman, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Uşak olmak üzere 17 ilin sağlık müdürleri ve halk sağlığı hizmetleri başkanları katıldı. Toplantıda Kırıkkale’yi temsil eden Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş söz alarak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ülkemizdeki halk sağlığı hizmetlerine genel olarak göz atılırken toplantıya katılan iller de il bazında değerlendirildi. İnteraktif şekilde ilerleyen ve 2 gün süren toplantıda il yöneticileri, hizmet sunumunda yaşanan sorunları dile getirip çözüm önerilerini sundu.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu