Manşet

Hayalleriniz İçin Yanınızdayız

Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman büyük müjdeyi verdi. Duman “Hayalleriniz İçin Yanınızdayız” sloganıyla Kırıkkale nüfusuna kayıtlı toplamda 300 öğrenciye burs verileceğini açıkladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman büyük müjdeyi verdi. Duman “Hayalleriniz İçin Yanınızdayız” sloganıyla Kırıkkale nüfusuna kayıtlı toplamda 300 öğrenciye burs verileceğini açıkladı.

KOMİSYON TARAFINDAN BELİRLENECEK

Kırıkkaleli gençleri ilgilendiren müjdeyi veren Adnan Duman, “Hayalleriniz İçin Yanınızdayız”sloganıyla bir paylaşım gerçekleştirdi. Kırıkkale nüfusuna kayıtlı toplamda 300 öğrenciye burs verileceğini açıklayan Duman; Ortaöğretim(₺250/ay), Lise(₺500/ay), Önlisans(₺900/ay) ve Lisans(₺900/ay) öğrencilerinin bu burstan yararlanabileceğini belirtti. Burs başvurusu için gerekli olan şartları da açıklayan Duman, Kırıkkale Nüfusuna kayıtlı olmanın yanı sıra maddi desteğe gerçekten  ihtiyacı olan başarılı, istekli ve yetenekli öğrencilerin oluşturulacak komisyon tarafından belirleneceğini belirtti.

İHTİYAÇ SAHİNİ ÖĞRENCİLERE VERİLECEK

Burs için referansa ihtiyacınız yok diyen Adnan Duman, komisyonun referansları dikkate almayacağını yalnızca başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere bu bursun verileceğine dikkat çekti.Başvuruların 19 Eylül’de başlayacağını söyleyen Duman, “Bursiyer adaylarımız, Podium AVM’de yer  alacak başvuru noktasından hem detaylı bilgi alabilir hem de gerekli şartları sağlamaları durumunda başvura yapabilirler” dedi.18 yaşından küçük bursiyer adaylarının mutlaka velisi ile birlikte başvuru yapması gerektiğini belirten Adnan Duman, “Önlisans ve Lisans öğrencilerinin değerlendirilebilmesi için 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında ilk defa kayıt yaptırmış olması gerekmektedir” dedi.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x