GündemManşetSiyaset

‘Hemşerilerimizin hizmetine talibim’

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ak Parti Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mehmet Saygılı esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Esnafların yoğun ilgisi ile karşılaşan Saygılı, hemşerilerinin hizmetçisi olmaya talip olduğunu belirtti

SEVİYELİ BİR SEÇİM SÜRECİ

Ak Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mehmet Saygılı esnaf ziyaretleri kapsamında, Zafer Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Yapılan ziyarette esnaflardan ve vatandaşlardan büyük ligi gören Saygılı, açıklamalarda bulundu. Saygılı, “Kırıkkale’miz de seviyeli, saygılı bir seçim süreci yaşıyoruz. Bizim en temel amacımız da bu olacak. İnşallah biz Kırıkkaleli hemşerilerimizin hizmetine talip olduk” ifadesinde bulundu.

EN TEMEL GÖREVİMİZ OLACAK

Saygılı kendisinin de Zafer Caddesinde esnaf olduğunu ve sıkıntı ve çözüm yollarını yakından bildiğini ifade ederek, “Esnafımız için elimizden geleni yapacağız. Şehrin ekonomilerini esnaflar yönetir. Esnafımızın mutlu olması bizim en temel görevlerimizden olacak. Bu yönde birçok proje üreteceğiz. Kırıkkaleli esnafımıza ve hemşerilerimize yakışır etkili projeler şehrin ekonomisinin gelişmesine neden olacaktır. İnşallah bu yolda hep istişare halinde olacağız” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
2 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KirikkaleHM
6 yıl önce

‘Hemşerilerimizin hizmetine talibim’ http://t.co/3nqcQ4MQqj

Haber71Net
6 yıl önce

‘Hemşerilerimizin hizmetine talibim’ http://t.co/U26YhxBue1

Başa dön tuşu