Yaşam

İl Müftülüğünden Değerler Eğitimi Kampı

Kırıkkale İl Müftülüğü  öğrencilere yönelik “Değerler Eğitimi Kampı” düzenledi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale İl Müftülüğü  öğrencilere yönelik “Değerler Eğitimi Kampı” düzenledi. Yarıyıl tatilinde öğrencilerin sosyal ve kültürel içerikli etkinliklere katılımını sağlamak amacıyla Kırıkkale İl Müftülüğüne bağlı Geylani Hafızlık Yatılı Kur’an Kursu ve Abdullah İpekçi Hafızlık Yatılı Kur’an kursunda düzenlenen ve 12-14 yaş arası toplam 46 öğrencinin katıldığı kampta, 3 din görevlisi ve 3 Kur’an kursu öğreticisi görev aldı.

ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Müftülüğü tarafından düzenlenen ve 5 gün devam eden değerler eğitimi kampı boyunca tiyatro, sinema, temel dini bilgiler, okuma atölyesi, halı saha futbol, bilgi yarışmaları ve ebru sanatı gibi çeşitli aktiviteler düzenlendi.  Kampa katılan gençlere hitap eden İl Müftü Vekili Dr. Ali Ünal, “İbadet bahçesinin çiçekleri sevgili gençler! Sizler düzenlenen bu kampta birbirinizle kaynaşarak güzel hatıralar edineceksiniz. Görevli hocalarımız manevi değerlerimizden bahsederek İslamın güzelliklerinden nasipleneceksiniz. Bu kampı güzel değerlendirmeye ve  manevi atmosferini teneffüs etmeye çalışın. İnşallah bu bir başlangıç, bu gibi faaliyetleri tatillerde devam ettireceğiz. Bu kampın hepiniz için hayırlı ve verimli olmasını diliyorum” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x