GüncelManşetYaşam

Irmak Evleri Gururla Sunar

Müşterilerine konforlu ve kaliteli yaşam alanları sunan Encon İnşaat A.Ş, hayata geçirdiği Irmak Evleri Projesi kapsamında tamamlanan 60 konutu cazip fiyatlarla satışa sundu.

60 KONUTLUK LÜKS YAŞAM ALANLARI

Yahşihan Bayrak Tepe Mevkii’nde yapımı tamamlanan 60 konutluk lüks Irmak Evleri uygun fiyat ve cazip kredi fırsatlarıyla satışa sunuldu. Bayrak Tepe Mevkii’nden Podium AVM’ye yürüyüş mesafesinde konforlu ve kaliteli yaşam alanları sunan Irmak Evleri, tüm prosedürleri tamamlanmış şekilde anahtar teslimi gerçek sahiplerini bekliyor. Her biri balkon hariç 155 metrekare üzerinden inşa edilen lüks daireler, kar amacı güdülmeden direk olarak halka arz edildi.

UYGUN FİYATLARLA SATIŞA SUNULDU

Lüks dairelerin 270 ila 280 TL arasında satışa sunulduğunu açıklayan İnşaat Müdürü Ahmet Yalçın, belirtilen rakamın tamamına da kredi seçeneklerinin mevcut olduğunu söyledi. Dairelerin hiç bir eksiğinin olmadığını belirten Yalçın, “Müşterilerimiz iskanı, abonelikleri alınmış, depreme dayanıklı lüks dairelere anahtar teslimi eksiksiz bir şekilde sahip olacaklar. Ev almayı düşünen vatandaşlarımız, cazip fiyatlarla sunduğumuz bu özel yaşam alanlarını kaçırmasınlar.”dedi.  Yalçın, aynı bölgeye biri 80 diğeri 240 olmak üzere iki ayrı projeye başlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı